SilesianCup

Switch to desktop Rejestracja Login

KATEGORIA U8 - TABELE I HARMONOGRAM GIER

  Pobierz w PDF

 TABELE GRUPOWE

Grupa A

Jts Jawor

Szkółka Piłkarska Żarów

UKP Zielona Góra

Gryf Świdnica

FKM Javorka

Rodło Opole

Punkty Bilans Miejsce

Jts Jawor

1: 0 0 : 3  0 : 4  0 : 4 0 : 1   3  1 : 12  5

Szkółka Piłkarska Żarów

0 : 1  0 : 2 0 : 1 1 : 8 0 : 1  0  1 : 13  6
UKP Zielona Góra 3 : 0  2 : 0  0 : 1 2 : 0 0 : 0  10  7 : 1 2

Gryf Świdnica

 4 : 0 1 : 0 1 : 0  2 : 1  1 : 1  13  9 : 2 1

FKM Javorka

 4 : 0  8 : 1  0 : 2  1 : 2  2 : 0 9 15 : 5  3

Rodło Opole

 1 : 0 1 : 0  0 : 0 1 : 1  0 : 2 8 3 : 3  4

 

 

Grupa B

Lechia Dzierżoniów

Akademia Sportu Milicz

FK Nahod

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

Zagłębie Lubin

Polonia Wrocław

Punkty Bilans Miejsce

Lechia Dzierżoniów

1 : 1  0 : 0  2 : 0 0 : 1  1 : 3  5 4 : 5 4

Akademia Sportu Milicz

 1 : 1 0 : 3 1 : 1 0 : 2 0 : 2  2 2 : 9 6
FK Nahod  0 : 0  3 : 0 1 : 0 1 : 0 1 : 0 13 6 : 0  1

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

0 : 2 1 : 1 0 : 1 1 : 3 0 : 0  2  2 : 7 5

Zagłębie Lubin

1 : 0 2 : 0  0 : 1 3 : 1  3 : 0  12 9 : 2  2

Polonia Wrocław

3 : 1  2 : 0 0 : 1  0 : 0  0 : 3 7 5 : 5 3

 

HARMONOGRAM ROZGRYWEK

  FAZA GRUPOWA
  Godzina   Wynik   Grupa
1 09:00 JTS Jawor 1 : 0 Szkółka Piłkarska Żarów I
2 09:12 Lechia Dzierżoniów 1 : 1  Akademia Sportu Milicz II
3 09:24 UKP Zielona Góra 0 : 1 Gryf Świdnica I
4 09:36 Polonia Wrocław  0 : 0 Górnik N.Miasto Wałbrzych II
5 09:48 FKM Javorka 2 : 0 Rodło Opole I
6 10:00 Zagłębie Lubin 0 : 1 FK Nachod II
7 10:12 JTS Jawor 0 : 3 UKP Zielona Góra I
8 10:24 Lechia Dzierżoniów  1 : 3 Polonia Wrocław II
9 10:36 Szkółka Piłkarska Żarów  0 : 1 Gryf Świdnica I
10 10:48 Akademia Sportu Milicz 1 : 1 Górnik N.Miasto Wałbrzych II
11 11:00 JTS Jawor  0 ; 4 FKM Javorka I
12 11:12 Lechia Dzierżoniów 0 : 1 Zagłębie Lubin II
13 11:24 UKP Zielona Góra  0 : 0 Rodło Opole I
14 11:36 Polonia Wrocław 0 : 1 FK Nachod II
15 11:48 Szkółka Piłkarska Żarów 1 : 8 FKM Javorka I
16 12:00 Akademia Sportu Milicz 0 : 2 Zagłębie Lubin II
17 12:12 Gryf Świdnica  1 : 1 Rodło Opole I
18 12:24 Górnik N.Miasto Wałbrzych  0 : 1 FK Nachod II
19 12:36 Szkółka Piłkarska Żarów  0 : 2 UKP Zielona Góra I
20 12:48 Akademia Sportu Milicz 0 : 2 Polonia Wrocław II
21 13:00 JTS Jawor 0 : 4 Gryf Świdnica I
22 13:12 Lechia Dzierżoniów 2 : 0 Górnik N.Miasto Wałbrzych II
23 13:24 Szkółka Piłkarska Żarów   0 : 1 Rodło Opole I
24 13:36 Akademia Sportu Milicz 0 : 3 FK Nachod II
25 13:48 UKP Zielona Góra 2 : 0 FKM Javorka I
26 14:00 Polonia Wrocław  0 : 3 Zagłębie Lubin II
27 14:12 JTS Jawor 0 : 1 Rodło Opole I
28 14:24 Lechia Dzierżoniów 0 : 0 FK Nachod II
29 14:36 Gryf Świdnica 2 : 1 FKM Javorka I
30 14:48 Górnik N.Miasto Wałbrzych 1:3 Zagłębie Lubin II

 

ROZGRYWKI FINAŁOWE

31 15:00 Gryf Świdnica  0 : 1 Zagłębie Lubin półfinał A
32 15:12 UKP Zielona Góra  0 : 0(2:3)k FK Nachod półfinał B
33 15:24 Szkółka Piłkarska Żarów  0 : 2 Akademia Sportu Milicz o 11 m
34 15:36 Its Jawor 2:2(1:0)k Górnik N.Miasto Wałbrzych o 9 m
35 15:48 Rodło Opole 2 : 1 Lechia Dzierżoniów o 7 m
36 16:00 FKM Javorka  0:0(1:0)k Polonia Wrocław o 5 m
37 16:12 Gryf Świdnica 0 : 2 UKP Zielona Góra o 3 m
38 16:24 Zagłębie Lubin 1:1(2:0)k FK Nachod

FINAŁ

 

Klasyfikacja końcowa Wyróżnienia indywidualne
  1. Zagłębie Lubin
  2. FK Nachod
  3. UKP Zielona Góra
  4. Gryf Świdnica
  5. FKM Javorka
  6. Polonia Wrocław
  7. Rodło Opole
  8. Its Jawor
  9. Lechia Dzierżoniów
  10. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  11. Akademia Sportu Milicz
  12. Szkółka Piłkarska Żarów
  • Najlepszy Strzelec - Świątek Marcel - Zagłębie Lubin
  • Najlepszy Zawodnik - Grzegorczyk Kacper - UKP Zielona Góra
  • Najlepszy Bramkarz - Jakub Raciniewski - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

 

 

 

SilesianCup.pl, AR CompiX

Top Desktop version