SilesianCup

Switch to desktop Rejestracja Login

SILESIAN WINTER CUP 2017 [dzień 4.]

 

Rekordowe 16 drużyn zobaczyliśmy w akcji w ostatnim  dniu rozgrywek IV edycji Silesian Winter CUP 2017. Wyniki klasyfikacji fazy grupowej opartej na czterech  grupach eliminacyjnych decydowały o tym w której drabince fazy pucharowej dany zespół kontynuował swój marsz po ostateczna lokatę w Turnieju.

Zawodnicy w kategorii U-10 walczyli o puchary, nagrody i medale ufundowane przez Sponsora Tytularnego dzisiejszych zawodów - firmę DACCO.

Zmagania i emocje sportowe urozmaicał wszystkim Paweł Skóra - mistrz świata w piłkarskich trikach, którego pokazy piłkarskiej ekwilibrystyki wzbudzały uznanie i podziw tak młodych piłkarzy jak i trenerów i zgromadzonych na Hali świdnickiego Zawiszowa kibiców.


 

 Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017
 Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017
 Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017
 Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017
 Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017
 Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017
 Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017
 Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017
 Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017
 Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017
 Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017
 Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017
 Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017
 Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017
 Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017
 Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017
 Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017
 Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017
 Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017
 Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017
 Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017  Silesian Winter CUP 2017

Już pierwsze mecze toczone z wielką zaciętością i zaangażowaniem oraz w bardzo dynamicznym tempie wspomaganym przez otaczające pole gry bandy zapowiadały solidne sportowe emocje aż do finału.

Gryf I plasując się na II miejscu swojej grupy, jako jedyna ze świdnickich ekip wywalczyła prawo do gry o miejsca 1-8. Pozostałym reprezentantom piłkarskiego "zagłębia" na Dolnym Śląsku na jakie, dzięki takim właśnie jak SILESIAN CUP imprezom, wyrasta nasze miasto przyszło zmagać się o lokaty 9-16 końcowej klasyfikacji.

Jednak czwórkę pretendentów do miejsc na podium utworzyły drużyny Górnika Nowe Miasto Wałbrzych, Śląska SA Wrocław, Esbank RAP Radomsko i AP Chojnik Jelenia Góra. Właśnie goście z Jeleniej Góry w starciu piłkarzami z Radomska po bardzo szybkim i wyrównanym meczu finałowym, zaledwie jednym golem zapewnili sobie zwycięstwo w Turnieju. W meczu o trzecie miejsce, Śląsk Wrocław nie pozostawił złudzeń piłkarzom w Wałbrzycha i pewnie, czterema bramkami wdarł  się na ostatnie miejsce medalowe.

 

Końcowa klasyfikacja:

  1. Esbank RAP Radomsko
  2. Ap Chojnik Jelenia Góra
  3. Śląsk SA Wrocław
  4. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  5. AMP Budziszów Wielki
  6. Gryf I Świdnica
  7. AP Dzierżoniów
  8. UKS Lechia Dzierżoniów
  9. KS Karkonosze Jelenia Góra
  10. MKS Polonia Stal Świdnica
  11. UKS Rodło Opole
  12. Młoda Polonia Wrocław
  13. AP 13 Świdnica
  14. NKS Start Namysłów
  15. KS Górnik Wałbrzych
  16. Gryf II Świdnica

Wyróżnienia indywidualne :

Król Strzelców Turnieju: Franek Mituła - ESBANK RAP Radomsko

Najlepszy Bramkarz: Wiktor Łyczkowski - AP Chojnik Jelenia Góra

Najlepszy Zawodnik: Bartek Zieliński - ESBANK RAP Radomsko

 

 

 

 

 

 

SilesianCup.pl, AR CompiX

Top Desktop version