SilesianCup

Switch to desktop Rejestracja Login

TERMINARZ U10

Środa Boisko
12:20 APG Gliwice  7 : 0 MKS Victoria Świebodzice B1
12:20 DJUSsz 11 Djufk Czornomorec Odessa II (Ukraina) 6 : 0 Gryf Świdnica B2
13:00 DJUSsz 11 Djufk Czornomorec Odessa I (Ukraina) 4 : 2 TJ Sokol Olszany (Czechy) B1
13:00 Zjednoczeni I Stryków  2 : 3 Champions Akademia Piłkarska Łowicz B2
13:40 MKS Polonia - Stal Świdnica 1 : 5 Zjednoczeni II Stryków B1
15:00 MKS Polonia - Stal Świdnica  1 : 5 APG Gliwice B1
15:00 Zjednoczeni I Stryków  1 : 7 FK Svietłyj (Rosja) E
16:20 Champions Akademia Piłkarska Łowicz 2 : 1 Gryf Świdnica B1
16:20 Zjednoczeni II Stryków 3 : 0 MKS Victoria Świebodzice B2
Czwartek Boisko
09:10 Zjednoczeni II Stryków  0 : 3 TJ Sokol Olszany (Czechy) B1
09:10 MKS Polonia - Stal Świdnica 1 : 5 DJUSsz 11 Djufk Czornomorec Odessa I (Ukraina) B2
10:30 MKS Polonia - Stal Świdnica 13 : 1 MKS Victoria Świebodzice B2
11:10 DJUSsz 11 Djufk Czornomorec Odessa I (Ukraina) 2 : 2 APG Gliwice B2
11:50 TJ Sokol Olszany (Czechy)  9 : 0 MKS Victoria Świebodzice B2
12:30 Zjednoczeni II Stryków 0 : 4 DJUSsz 11 Djufk Czornomorec Odessa I (Ukraina) B1
12:30 DJUSsz 11 Djufk Czornomorec Odessa II (Ukraina) 2 : 0  FK Svietłyj (Rosja) B2
13:10 TJ Sokol Olszany (Czechy) 4 : 4  APG Gliwice B1
13:50 Zjednoczeni I Stryków 0 : 5  Gryf Świdnica B2
14:30 Champions Akademia Piłkarska Łowicz 3 : 2  FK Svietłyj (Rosja) B2
15:10 Zjednoczeni I Stryków 0 : 6  DJUSsz 11 Djufk Czornomorec Odessa II (Ukraina) B2
15:50 Gryf Świdnica 2 : 3  FK Svietłyj (Rosja) B2
Piątek Boisko
09:10 MKS Polonia - Stal Świdnica 0 : 6  TJ Sokol Olszany (Czechy) B2
09:50 DJUSsz 11 Djufk Czornomorec Odessa I (Ukraina)  10 : 0 MKS Victoria Świebodzice B1
09:50 Zjednoczeni II Stryków  2 : 2 APG Gliwice B2
09:50 Champions Akademia Piłkarska Łowicz  2 : 4 DJUSsz 11 Djufk Czornomorec Odessa II (Ukraina) E
11:10 Gryf świdnica 7 : 2 MKS Viktoria Świebodzice B2
12:30 DJUSsz 11 Djufk Czornomorec Odessa I (Ukraina) 6 : 0  Champions Akademia Piłkarska Łowicz B1
12:30 DJUSsz 11 Djufk Czornomorec Odessa II (Ukraina) 4 : 0  TJ Sokol Olszany (Czechy) B2
12:30 Zjednoczeni II Stryków 2 : 2 Zjednoczeni I Stryków E
13:50 Champions Akademia Piłkarska Łowicz  1 : 4 FK Svietłyj (Rosja) B1
13:50 TJ Sokol Olszany (Czechy) 2 : 10 APG Gliwice B2
14:30 Gryf świdnica 1 : 1 MKS Polonia - Stal Świdnica B1
14:30 Zjednoczeni I Stryków 6 : 1 MKS Viktoria Świebodzice B2
15:50 DJUSsz 11 Djufk Czornomorec Odessa I (Ukraina)  4 : 0 FK Svietłyj (Rosja) B1
15:50 DJUSsz 11 Djufk Czornomorec Odessa II (Ukraina)  2 : 3 APG Gliwice B2
Sobota Boisko
09:40 DJUSsz 11 Djufk Czornomorec Odessa I (Ukraina) 1 : 3 DJUSsz 11 Djufk Czornomorec Odessa II (Ukraina) B1
09:40 APG Gliwice 2 : 1 FK Svietłyj (Rosja) B2
10:20 Zjednoczeni I Stryków 1 : 2 MKS Polonia - Stal Świdnica E
11:00 Champions Akademia Piłkarska Łowicz 1 : 5 TJ Sokol Olszany (Czechy) B1
11:00 Zjednoczeni II Stryków 2 : 1 Gryf świdnica B2
11:40 DJUSsz 11 Djufk Czornomorec Odessa I (Ukraina)  1 : 0 FK Svietłyj (Rosja)  B1
12:20 DJUSsz 11 Djufk Czornomorec Odessa II (Ukraina)  2 : 3 APG Gliwice  A lub B

 

 

 

SilesianCup.pl, AR CompiX

Top Desktop version