Międzynarowe turrnieje piłkarskie

MIĘDZYNARODOWE TURNIEJE PIŁKARSKIE

Po zniesieniu większości obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa, przez Rząd RP i Ministra Zdrowia, będzie możliwość organizacji XV Międzynarodowego Turnieju Silesian Winter Cup 2020. Nowy termin to 27-30.12.2020r.
Dodatkowe informacje Dariusz Jaworski tel. +48 601 405 105, dyr. turnieju Jerzy Brzostowski +48 729 691 812.
Za utrudnienia przepraszamy.

                                                                                                                       Organizator turnieju

Silesian Cup
Na Silesian Cup zapraszają
 • Dariusz Jaworski

   Od 16 lat działamy tak, aby stworzyć odpowiedni klimat i miejsce, które będzie spełniało dziecięce marzenia o grze w football na dobrym europejskim poziomie w profesjonalnych warunkach.

  Poseł na Sejm RP

  Międzynarodowy Turniej Piłkarski Silesian Cup to wyjątkowa okazja, aby przeżyć niezapomnianą sportową przygodę. W roku 2019 odbędzie się już XIV edycja tego wspaniałego,

  WIĘCEJ
 • Prezydent Miasta Świdnica

  To już XIV edycja turnieju Silesian Cup. Turnieju niezwykłego i wyjątkowego, który łączymłodych  zawodników i rodziców z całego świata.
  Beata Moskal-Słaniewska

  Nasi wychowankowie

  Dla młodych zawodników turniej Silesian Cup to sprawdzian umiejętności i wytrwałości. Życzę wszystkim zawodnikom udanego turnieju i wielu niezapomnianych wrażeń! Dajcie czadu!

  WIĘCEJ

SPONSORZY

dacco
galess
enwar
mineral
Joma

PATRONI

Urząd Miejski Świdnica
Starostwo Powiatowe Świdnica
Dolny Śląsk
osir świdnica

HONOROWY PATRONAT NAD TURNIEJEM SILESIAN CUP 2020 SPRAWUJE

Ministerstwo Sportu i Turystyki
Silesian Cup
Atrakcje turystyczne
 • ŚWIDNICA

  Świdnica położona jest w południowej części województwa dolnośląskiego w powiecie świdnickim na Równinie Świdnickiej nad Bystrzycą. Leży na skraju Sudetów oraz Gór Wałbrzyskich na wysokości od 225 do 265,9 m n.p.m.

  WIĘCEJ
 • BAZA TURNIEJOWA

  Jesteśmy jednostka miejską, która zarządza obiektami sportowymi i turystycznymi na terenie Świdnicy. Współpracujemy z klubami sportowymi ze Świdnicy, a także spoza Naszego miasta.

  WIĘCEJ
 • ZAKWATEROWANIE

  UKS Gryf Świdnica organizuje zakwaterowanie na terenie Świdnicy i okolic dla  uczestników SIlesian Cup. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do komitetu Organizacyjnego. Oferujemy atrakcyjne ceny noclegów.

  WIĘCEJ
 • GASTRONOMIA

  Zapewniamy wyżywienie dla uczestnków turnieju Silesian Cup. Na terenie Świdnicy są atrakcyjne miejsca, gdzie mozna smacznie zjeść. Zapraszamy do kontaktu z Komtetem Organizacyjnym w celu uzyskania szczegółowych informacji.

  WIĘCEJ