Home » PL

XV Międzynarodowy Turniej Piłkarski Silesian Cup 2022

Silesian Cup 2020

Zapraszamy juz po raz XV na letni Silesian Cup - Międzynarodowy Turniej Piłkarski. Festiwal piłkarski połączony jest  z różnorodnymi imprezami towarzyszącymi, gościnnością i profesjonalizmem gospodarzy. Stanowi  wspaniałe miejsce do  spędzenia w przyjaznej atmosferze  piłkarskich wakacji.

Istnieje możliwość przedłużenia pobytu i zorganizowania obozu sportowego.

 

 • formularz zgloszeniowy
 • folder ulotka zaproszenie
 • oferta noclegowa
 • tel. 48 601 405 105

Formularz zgłoszeniowy Silesian Cup 2022

Temat
Adres email
Nazwa klubu
Adres klubu
Strona www klubu
Adres do korespondencji
Osoba odpowiedzialna za turniej Imię i nazwisko, telefon/faks
WPISZ DANE
Kategoria wiekowa U15 - 20 07/08U13 - 2009U12 - 2010U11 - 2011U10 - 2012U9 - 2013
Liczba drużyn w kategorii wiekowej
Wpisowe na turniej wynosi - ilość drużyn x cena 690 PLN
Liczba drużyn x 690 PLN =
Data przelewu
Miejsce zakwaterowania Hotel SportowyHotel OSiRSchronisko MłodzieżoweInternat ul. WałbrzyskaInternat Ul. SikorskiegoHotel BaronHotel MerkuryHotel pod LwemHotel pod WierzbąDom rekolekcyjnySchronisko Lubachów
Wyżywienie całodobowe obiady
Koszt wyżywienia
liczba (osób towarzyszących + zawodników) x cena
Wypełnij jeśli chcesz rachunek
dane do faktury
Upoważnienie Upoważniam UKS Gryf Świdnica do wystawienia faktury bez podpisu

Przepisz kod z obrazka

Hotel Sportowy

Hotel położony jest na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji, oferuje 55 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4, 5-cio osobowych z bezpłatnym Internetem bezprzewodowym, TV oraz pełnym węzłem sanitarnym.

Schronisko młodzieżowe

Propozycja 80 miejsc noclegowych w zadbanych pokojach 2, 4, i 5-cio osobowych z odnowionymi sanitariatami na każdej z 3 kondygnacji. Komfortowe apartamenty dla trenerów z łazienkami oraz TV. Obiekt znajduje się przy parku, 200m od rynku i 20 minut od obiektów turnieju.

Internat ul. Sikorskiego

Atrakcyjny odremontowany obiekt oferujący pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami. Nowoczesne sanitariaty na korytarzach. Do dyspozycji jest sala gimnastyczna, siłownia, sala TV oraz pełnowymiarowe boisko trawiaste do piłki nożnej. 100m do centrum handlowego. Liczba miejsc - 140.

Dom rekolekcyjny

29 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4, 5-cio osobowych z łazienkami oraz bezprzewodowym internetem. Do dyspozycji gości jest pomieszczenie kuchenne, świetlica, a także pomieszczenie z TV. Obiekt znajduje się 100m od rynku i 15 minut od boisk turniejowych.

Hotel Pod Wierzbą

Hotel oferuje 100 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach 1, 2 i 3 osobowych z łazienkami. Pokoje wyposażone są w TV satelitarną i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz podstawowy sprzęt AGD. Na zewnątrz znajduje się strefa relaksu wyposażona w ławki oraz wiatę. Odległość od centrum tylko  20 min., do Orlika 15 min.

Pensjonat Justynka

Oddalona od Świdnicy ok.8km. Dla gości są dostępne pokoje z łazienkami tv i ogólnodostępny aneks kuchenny. Posiadamy salę restauracyjną. Koło naszego domu znajduje się ogród, grill kominek (zadaszony), parking, teren do zabawy dla dzieci.

Miejsca noclegowe - 35

Motel OSiR / Dom wycieczkowy

Położony na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji, oferuje 50 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 osobowych z TV, dostępem do Wi-Fi oraz pełnym węzłem sanitarnym. W sezonie letnim obiekt zapewnia odkryty basen gratis.

Internat ul. Wałbrzyska

Internat oferuje pokoje 2, 4 i 5-cio osobowe w odnowionym budynku Szkoły Sportowej. Część pokoi wyposażona jest w łazienki, dla reszty pokoi łazienki usytuowane są osobno.
Do dyspozycji gości jest sala z TV, stoły do tenisa, sala gimnastyczna oraz siłownia. Liczba miejsc – 65 (45+20).

Schronisko Lubachów

Obiekt oferuje 51 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 4 i 6-cio osobowych z łazienkami i Wi-Fi. Posiada salę komputerową, boisko oraz miejsce do grillowania. Schronisko zlokalizowane jest 10km od obiektów turnieju w pięknej górzystej okolicy i 10km od Jeziora Lubachowskiego i zapory wodnej.

Kontakt tel. 601 405 105

Silesian Cup
Atrakcje turystyczne
 • ŚWIDNICA

  Świdnica położona jest w południowej części województwa dolnośląskiego w powiecie świdnickim na Równinie Świdnickiej nad Bystrzycą. Leży na skraju Sudetów oraz Gór Wałbrzyskich na wysokości od 225 do 265,9 m n.p.m.

  WIĘCEJ
 • BAZA TURNIEJOWA

  Jesteśmy jednostka miejską, która zarządza obiektami sportowymi i turystycznymi na terenie Świdnicy. Współpracujemy z klubami sportowymi ze Świdnicy, a także spoza Naszego miasta.

  WIĘCEJ
 • ZAKWATEROWANIE

  UKS Gryf Świdnica organizuje zakwaterowanie na terenie Świdnicy i okolic dla  uczestników SIlesian Cup. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do komitetu Organizacyjnego. Oferujemy atrakcyjne ceny noclegów.

  WIĘCEJ
 • GASTRONOMIA

  Zapewniamy wyżywienie dla uczestnków turnieju Silesian Cup. Na terenie Świdnicy są atrakcyjne miejsca, gdzie mozna smacznie zjeść. Zapraszamy do kontaktu z Komtetem Organizacyjnym w celu uzyskania szczegółowych informacji.

  WIĘCEJ