Silesian Winter Cup 2020

W nieco skromniejszej obsadzie i mocno skróconej formie spowodowanej pandemią koronawirusa rozegrano kolejną – siedemnastą edycję turnieju piłki nożnej halowej Silesian Winter Cup. Tradycyjna czterodniowa rywalizacja odbyła się równolegle na terenie dwóch hal sportowych w niedzielę, 27 grudnia.

Piłkarze i piłkarki walczyli w czterech kategoriach wiekowych w sesjach rannych i popołudniowych. Arenami zmagań były hale w Świdnicy (ul. Galla Anonima) i w Świebodzicach. W sumie na starcie znalazły się 32 drużyny z terenu Dolnego Śląska. W kategorii U-9 najlepsza okazała się Iskra Kochlice, w starszych kategoriach wiekowych triumfowały odpowiednio zespoły Zagłębia Lubin i Ślęzy Wrocław. W klasyfikacji U-12 najlepsza okazała się Pogoń Pieszyce.

zobacz galerię zdjęć

Silesian Cup
Atrakcje turystyczne
 • ŚWIDNICA

  Świdnica położona jest w południowej części województwa dolnośląskiego w powiecie świdnickim na Równinie Świdnickiej nad Bystrzycą. Leży na skraju Sudetów oraz Gór Wałbrzyskich na wysokości od 225 do 265,9 m n.p.m.

  WIĘCEJ
 • BAZA TURNIEJOWA

  Jesteśmy jednostka miejską, która zarządza obiektami sportowymi i turystycznymi na terenie Świdnicy. Współpracujemy z klubami sportowymi ze Świdnicy, a także spoza Naszego miasta.

  WIĘCEJ
 • ZAKWATEROWANIE

  UKS Gryf Świdnica organizuje zakwaterowanie na terenie Świdnicy i okolic dla  uczestników SIlesian Cup. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do komitetu Organizacyjnego. Oferujemy atrakcyjne ceny noclegów.

  WIĘCEJ
 • GASTRONOMIA

  Zapewniamy wyżywienie dla uczestnków turnieju Silesian Cup. Na terenie Świdnicy są atrakcyjne miejsca, gdzie mozna smacznie zjeść. Zapraszamy do kontaktu z Komtetem Organizacyjnym w celu uzyskania szczegółowych informacji.

  WIĘCEJ