Puchary Silesian Winter Cup rozdane!

Organizatorem turnieju był Gryf Świdnica. Zadanie dofinansowane jest ze środków Urzędu Miejskiego w Świdnicy i Starostwa Powiatowego. Darczyńcą była Fundacją PKO BP. Wśród gości nagradzających młodych piłkarzy byli: wiceprezydent Świdnicy Jerzy Żądło, p.o. dyrektora ŚOSiR-u, Jan Czałkiewicz, poseł na Sejm RP Ireneusz Zyska, dyrektor Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Świdnicy, Jacek Piekunko. przedstawiciel marki Joma Paweł Węgrzyn, prezes UKS Gryf, Dariusz Jaworski oraz wychowankowie Gryfa, byli uczestnicy turniejów Silesian Cup, a dziś profesjonalni zawodnicy: Michał Orzechowski (Termalica Bruk Bet Nieciecza i Dominik Piła (Chrobry Głogów).

Wyniki XVI Turnieju Piłkarskiego Silesian Winter Cup 27-30.12.2019

Kategoria U 9 o puchar Joma

Półfinały: Iskra Kochlice – Parasol I Wrocław 3:1, Parasol II Wrocław – AP Dzierżoniów 3:1

Mecz o 11. miejsce: Gryf I Świdnica – Gryf II Świdnica 4:0

Mecz o 9. miejsce: GCKiS Żarów – MKP Wołów 0:0, k. 2:1

Mecz o 7. miejsce: Victoria Wałbrzych – AS Milicz 2:0

Mecz o 5. miejsce: AP Namysłów – Piast Zawidów 3:1

Mecz o 3. miejsce: Parasol I Wrocław – AP Dzierżoniów 1:0

Mecz o 1. miejsce: Iskra Kochlice – Parasol II Wrocław 3:1

Najlepszy bramkarz: Michał Matusiewicz (Parasol II Wrocław)

Król strzelców: Natan Szatkowski (Parasol II Wrocław)

Najlepszy zawodnik: Szymon Szabłowski (Iskra Kochlice)

Kategoria U 10 o Puchar Posła na Sejm RP Ireneusza Zyski

Półfinały: Iskra Kochlice – Pogoń Pieszyce 3:0, Gryf I Świdnica – Chojnik Jelenia Góra 1:0

Mecz o 11. miejsce: AS Milicz – Victoria Wałbrzych 4:0

Mecz o 9. miejsce: Siliesia Żarów – Gryf II Świdnica 1:0

Mecz o 7. miejsce: Ślęza Wrocław – Polonia Trzebnica 3:0

Mecz o 5. miejsce: Sopart Kępno – Rodło Opole 3:0

Mecz o 3. miejsce: Pogoń Pieszyce – Chojnik Jelenia Góra 1:0

Mecz o 1. miejsce: Gryf Świdnica – Iskra Kochlice 3:2

Kategoria U 11 o Puchar Dacco

Półfinały: Ślęza II Wrocław – Pogoń Pieszyce 0:0, k. 1:0, Lechia Dzierżoniów – AP Namysłów 1:0

Mecz o 11. miejsce: Chojnik Jelenia Góra – Błyskawica Szewce 1:0

Mecz o 9. miejsce: Rodło Opole – Ślęza I Wrocław 0:0, k. 2:1

Mecz o 7. miejsce: Gryf Świdnica – AS Milicz 1:1, k. 4:3

Mecz o 5. miejsce: AP Sobótka – FA Wałbrzych 2:0

Mecz o 3. miejsce: AP Namysłów – Pogoń Pieszyce 4:0

Mecz o 1. miejsce: Lechia Dzierżoniów – Ślęza II Wrocław 0:0, k. 2:0

Kategoria U 12 o Puchar dyrektora Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

Półfinały: Śląsk II Wrocław – Śląsk I Wrocław 6:1, Gryf Świdnica – Karkonosze Jelenia Góra 1:1, k. 2:1

Mecz o 11. miejsce: AKS Strzegom – Fenomen Leśnica 3:0

Mecz o 9. miejsce: KAP Kamienna Góra – UKS Marcinowice 1:0

Mecz o 7. miejsce: Gryf II Świdnica – Ślęza Wrocław 2:2, k. 2:1

Mecz o 5. miejsce: Rodło Opole – Zdrój Jedlina Zdrój 4:0

Mecz o 3. miejsce: Karkonosze Jelenia Góra – Śląsk I Wrocław 1:1, k. 3:1

Mecz o 1. miejsce: Śląsk II Wrocław – Gryf I Świdnica 2:1

Drużyny U9

HARMONOGRAM ROZGRYWEK SWC2019 - U-9

 

 Godzina Wynik Grupa
109:00GRYF I ŚWIDNICA0 : 1AP DzierżoniówI
209:12GRYF II ŚWIDNICA0 : 3GCKiS ŻarówII
309:24MKS Parasol I Wrocław4 : 1PUKS Victoria WałbrzychI
409:36KS Iskra Kochlice3 : 0MKS Parasol II WrocławII
509:48MKP Wołów1 : 2KS Piast ZawidówI
610:00AP Namysłów2 : 0AS MiliczII
710:12GRYF I ŚWIDNICA0 : 2PUKS Victoria WałbrzychI
810:24GRYF II ŚWIDNICA0 : 7MKS Parasol II WrocławII
910:36KS Piast Zawidów2 : 2AP DzierżoniówI
1010:48AS Milicz5 : 2GCKiS ŻarówII
1111:00MKS Parasol I Wrocław4 : 0MKP WołówI
1211:12KS Iskra Kochlice4 : 0AP NamysłówII
1311:24GRYF I ŚWIDNICA0 : 3KS Piast ZawidówI
1411:36GRYF II ŚWIDNICA0 : 5AS MiliczII
1511:48MKP Wołów2 : 3PUKS Victoria WałbrzychI
1612:00AP Namysłów0 : 4MKS Parasol II WrocławII
1712:12MKS Parasol I Wrocław1 : 3AP DzierżoniówI
1812:24KS Iskra Kochlice 7 : 1GCKiS ŻarówII
1912:36GRYF I ŚWIDNICA0 : 1MKP WołówI
2012:48GRYF II ŚWIDNICA 0 : 3AP NamysłówII
2113:00MKS Parasol I Wrocław 2 : 2KS Piast ZawidówI
2213:12KS Iskra Kochlice8 : 0AS MiliczII
2313:24PUKS Victoria Wałbrzych1 : 1AP DzierżoniówI
2413:36MKS Parasol II Wrocław3 : 1GCKiS ŻarówII
2513:48GRYF I ŚWIDNICA0 : 4MKS Parasol I WrocławI
2614:00GRYF II ŚWIDNICA0 : 12KS Iskra KochliceII
2714:12MKP Wołów0 : 6AP DzierżoniówI
2814:24AP Namysłów3 : 1GCKiS ŻarówII
2914:36KS Piast Zawidów1 : 1PUKS Victoria WałbrzychI
3014:48AS Milicz0 : 7MKS Parasol II WrocławII
3115:00KS Iskra Kochlice 3 : 1MKS Parasol I Wrocław półfinał A
3215:12AP Dzierżoniów 1 : 3MKS Parasol II Wrocław półfinał B
3315:24GRYF I ŚWIDNICA4 : 0GRYF II ŚWIDNICAo 11 miejsce
3415:36MKP Wołów0:0(1:2)k GCKiS Żarówo 9 miejsce
3515:48PUKS Victoria Wałbrzych2 : 0AS Miliczo 7 miejsce
3616:00KS Piast Zawidów1 : 3AP Namysłówo 5 miejsce
3716:12MKS Parasol I Wrocław1 : 0AP Dzierżoniówo 3 miejsce
3816:24KS Iskra Kochlice3 : 1MKS Parasol II WrocławFINAŁ

Najlepszy Bramkarz: Michał Matusiewicz - MKS Parasol II Wrocław

Król Strzelców Turnieju: Natan Szatkowski - MKS Parasol II Wrocław

Najlepszy Zawodnik: Szymon Szabłowski - KS Iskra Kochlice

GRUPA I GRUPA II
GRYF I ŚWIDNICA GRYF II ŚWIDNICA
MKS Parasol I Wrocław KS Iskra Kochlice
MKP Wołów AP Namysłów
KS Piast Zawidów AS Milicz
PUKS Victoria Wałbrzych MKS Parasol II Wrocław
AP Dzierżoniów GCKiS Żarów

Dużyny U10

HARMONOGRAM ROZGRYWEK SWC2019 - U-10

 

 Godzina Wynik Grupa
109:00GRYF II ŚWIDNICA1 : 0PUKS Victoria WałbrzychI
209:12GRYF I ŚWIDNICA6 : 0KS Silesia ŻarówII
309:24KS Iskra Kochlice1 : 0Sopart KępnoI
409:36UKS Rodło Opole2 : 1AS MiliczII
509:481 KS Ślęza Wrocław0 : 2AP Chojnik Jelenia GóraI
610:00MKS Pogoń Pieszyce4 : 0GKS Polonia TrzebnicaII
710:12GRYF II ŚWIDNICA0 : 3Sopart KępnoI
810:24GRYF I ŚWIDNICA3 : 0AS MiliczII
910:36AP Chojnik Jelenia Góra3 : 0PUKS Victoria WałbrzychI
1010:48GKS Polonia Trzebnica1 : 1KS Silesia ŻarówII
1111:00KS Iskra Kochlice3 : 01 KS Ślęza WrocławI
1211:12UKS Rodło Opole1 : 2MKS Pogoń PieszyceII
1311:24GRYF II ŚWIDNICA0 : 4AP Chojnik Jelenia GóraI
1411:36GRYF I ŚWIDNICA0 : 1GKS Polonia TrzebnicaII
1511:481 KS Ślęza Wrocław2 : 1Sopart KępnoI
1612:00MKS Pogoń Pieszyce2 : 0AS MiliczII
1712:12KS Iskra Kochlice4 : 0PUKS Victoria WałbrzychI
1812:24UKS Rodło Opole6 : 2KS Silesia ŻarówII
1912:36GRYF II ŚWIDNICA0 : 51 KS Ślęza WrocławI
2012:48GRYF I ŚWIDNICA1 : 0MKS Pogoń PieszyceII
2113:00KS Iskra Kochlice2 : 0AP Chojnik Jelenia GóraI
2213:12UKS Rodło Opole2 : 0GKS Polonia TrzebnicaII
2313:24Sopart Kępno4 : 0PUKS Victoria WałbrzychI
2413:36AS Milicz1 : 3KS Silesia ŻarówII
2513:48GRYF II ŚWIDNICA1 : 9KS Iskra KochliceI
2614:00GRYF I ŚWIDNICA3 : 0UKS Rodło OpoleII
2714:121 KS Ślęza Wrocław2 : 0PUKS Victoria WałbrzychI
2814:24MKS Pogoń Pieszyce1 : 1KS Silesia ŻarówII
2914:36AP Chojnik Jelenia Góra0 : 1Sopart KępnoI
3014:48GKS Polonia Trzebnica4 : 1AS MiliczII
3115:00KS Iskra Kochlice 3 : 0MKS Pogoń Pieszyce półfinał A
3215:12GRYF I ŚWIDNICA 1 : 0AP Chojnik Jelenia Góra półfinał B
3315:24PUKS Victoria Wałbrzych0 : 4AS Miliczo 11 miejsce
3415:36GRYF II ŚWIDNICA0 : 1KS Silesia Żarówo 9 miejsce
3515:481 KS Ślęza Wrocław3 : 0GKS Polonia Trzebnicao 7 miejsce
3616:00Sopart Kępno3 : 0UKS Rodło Opoleo 5 miejsce
3716:12MKS Pogoń Pieszyce1 : 0AP Chojnik Jelenia Górao 3 miejsce
3816:24KS Iskra Kochlice2 : 3GRYF I ŚWIDNICAFINAŁ

Najlepszy Bramkarz: Marta Wochnik - MKS Pogoń Pieszyce

Król Strzelców Turnieju: Jakub Karasiński - KS Iskra Kochlice

Najlepszy Zawodnik: Jakub Karasiński - KS Iskra Kochlice

 

GRUPA I GRUPA II
GRYF II ŚWIDNICA GRYF I ŚWIDNICA
KS Iskra Kochlice UKS Rodło Opole
1 KS Ślęza Wrocław MKS Pogoń Pieszyce
AP Chojnik Jelenia Góra GKS Polonia Trzebnica
Sopart Kępno AS Milicz
PUKS Victoria Wałbrzych KS Silesia Żarów

Drużyny U11

HARMONOGRAM ROZGRYWEK SWC2019 - U-11

 

 Godzina Wynik Grupa
109:00GRYF ŚWIDNICA1 : 2AP SobótkaI
209:12UKS Lechia Dzierżoniów5 : 1FA WałbrzychII
309:241 KS Ślęza II Wrocław3 : 1UKS Rodło OpoleI
409:361 KS Ślęza I Wrocław0 : 0MKS Pogoń PieszyceII
509:48AP Namysłów2 : 0Błyskawica SzewceI
610:00AP Chojnik J. Góra1 : 1AS MiliczII
710:12GRYF ŚWIDNICA4 : 2UKS Rodło OpoleI
810:24UKS Lechia Dzierżoniów5 : 0 MKS Pogoń PieszyceII
910:36Błyskawica Szewce0 : 2AP SobótkaI
1010:48AS Milicz4 : 1FA WałbrzychII
1111:001 KS Ślęza II Wrocław3 : 2AP NamysłówI
1211:121 KS Ślęza I Wrocław0 : 0AP Chojnik J. GóraII
1311:24GRYF ŚWIDNICA3 : 0Błyskawica SzewceI
1411:36UKS Lechia Dzierżoniów4 : 0AS MiliczII
1511:48AP Namysłów3 : 0UKS Rodło OpoleI
1612:00AP Chojnik J. Góra0 : 0MKS Pogoń PieszyceII
1712:121 KS Ślęza II Wrocław2 : 1AP SobótkaI
1812:241 KS Ślęza I Wrocław1 : 3 FA WałbrzychII
1912:36GRYF ŚWIDNICA0 : 3AP NamysłówI
2012:48UKS Lechia Dzierżoniów 2 : 0AP Chojnik J. GóraII
2113:001 KS Ślęza II Wrocław5 : 0Błyskawica SzewceI
2213:121 KS Ślęza I Wrocław2 : 2 AS MiliczII
2313:24UKS Rodło Opole1 : 3 AP SobótkaI
2413:36MKS Pogoń Pieszyce1 : 0FA WałbrzychII
2513:48GRYF ŚWIDNICA1 : 7 1 KS Ślęza II WrocławI
2614:00UKS Lechia Dzierżoniów2 : 21 KS Ślęza I WrocławII
2714:12AP Namysłów4 : 2AP SobótkaI
2814:24AP Chojnik J. Góra0 : 2FA WałbrzychII
2914:36Błyskawica Szewce1 : 2UKS Rodło OpoleI
3014:48AS Milicz1 : 2 MKS Pogoń PieszyceII
3115:00UKS Lechia Dzierżoniów 1 : 0 AP Namysłówpółfinał A
3215:121 KS Ślęza II Wrocław 0:0(1:0)kMKS Pogoń Pieszyce półfinał B
3315:24Błyskawica Szewce0 : 1 AP Chojnik J. Górao 11 miejsce
3415:36UKS Rodło Opole0:0(2:1)k1 KS Ślęza I Wrocławo 9 miejsce
3515:48GRYF ŚWIDNICA1:1(4:3)kAS Miliczo 7 miejsce
3616:00AP Sobótka2 : 0FA Wałbrzycho 5 miejsce
3716:12 AP Namysłów4 : 0MKS Pogoń Pieszyceo 3 miejsce
3816:24UKS Lechia Dzierżoniów A0:0(2:0)k 1 KS Ślęza II WrocławFINAŁ

Najlepszy Bramkarz: JAKUB TARGOSZ -  UKS Lechia Dzierżoniów A

Król Strzelców Turnieju: WIKTOR MAŁEK - 1 KS Ślęza II Wrocław

Najlepszy Zawodnik: FILIP ZWIERZYNAUKS Lechia Dzierżoniów A

GRUPA I GRUPA II
GRYF ŚWIDNICA UKS Lechia Dzierżoniów
1 KS Ślęza II Wrocław 1 KS Ślęza I Wrocław
AP Namysłów AP Chojnik J. Góra
Błyskawica Szewce AS Milicz
UKS Rodło Opole MKS Pogoń Pieszyce
AP Sobótka FA Wałbrzych

Drużyny U12

HARMONOGRAM ROZGRYWEK SWC2018 - U-12

 

 Godzina Wynik Grupa
109:00Gryf II Świdnica3 : 1AKS StrzegomI
209:12Gryf I Świdnica4 : 0KS Zdrój Jedlina ZdrójII
309:24AP Śląsk II Wrocław3 : 0KAP Kamienna GóraI
409:36AP Śląsk I Wrocław3 : 1UKS MarcinowiceII
509:48MKS Karkonosze J.G2 : 0UKS Rodło OpoleI
610:001 KS Ślęza Wrocław2 : 0AP Fenomen LeśnicaII
710:12Gryf II Świdnica0 : 1KAP Kamienna GóraI
810:24Gryf I Świdnica4 : 0UKS MarcinowiceII
910:36UKS Rodło Opole2 : 0AKS StrzegomI
1010:48AP Fenomen Leśnica1 : 1KS Zdrój Jedlina ZdrójII
1111:00AP Śląsk II Wrocław2 : 2MKS Karkonosze J.GI
1211:12AP Śląsk I Wrocław9 : 01 KS Ślęza WrocławII
1311:24Gryf II Świdnica(0:3 v.o.)UKS Rodło OpoleI
1411:36Gryf I Świdnica3 : 0AP Fenomen LeśnicaII
1511:48MKS Karkonosze J.G3 : 0KAP Kamienna GóraI
1612:001 KS Ślęza Wrocław3 : 2UKS MarcinowiceII
1712:12AP Śląsk II Wrocław4 : 1AKS StrzegomI
1812:24AP Śląsk I Wrocław8 : 0KS Zdrój Jedlina ZdrójII
1912:36Gryf II Świdnica0 : 3MKS Karkonosze J.GI
2012:48Gryf I Świdnica7 : 11 KS Ślęza WrocławII
2113:00AP Śląsk II Wrocław 2 : 0UKS Rodło OpoleI
2213:12AP Śląsk I Wrocław3 : 0AP Fenomen LeśnicaII
2313:24KAP Kamienna Góra0 : 1AKS StrzegomI
2413:36UKS Marcinowice 0 : 2KS Zdrój Jedlina ZdrójII
2513:48Gryf II Świdnica0 : 5AP Śląsk II WrocławI
2614:00Gryf I Świdnica1 : 1AP Śląsk I WrocławII
2714:12MKS Karkonosze J.G8 : 0AKS StrzegomI
2814:241 KS Ślęza Wrocław3 : 4KS Zdrój Jedlina ZdrójII
2914:36UKS Rodło Opole3 : 0KAP Kamienna GóraI
3014:48AP Fenomen Leśnica1 : 3UKS MarcinowiceII
3115:00 MKS Karkonosze J.G 1:1(1:2)k Gryf I Świdnica półfinał A
3215:12AP Śląsk II Wrocław6 : 1AP Śląsk I Wrocław półfinał B
3315:24AKS Strzegom3 : 0AP Fenomen Leśnicao 11 miejsce
3415:36KAP Kamienna Góra1 : 0UKS Marcinowiceo 9 miejsce
3515:48Gryf II Świdnica2:2(2:1)k 1 KS Ślęza Wrocławo 7 miejsce
3616:00UKS Rodło Opole4 : 0KS Zdrój Jedlina Zdrójo 5 miejsce
3716:12MKS Karkonosze J.G1:1(3:1)k AP Śląsk I Wrocławo 3 miejsce
3816:24Gryf I Świdnica1 : 2AP Śląsk II WrocławFINAŁ

Najlepszy Bramkarz: Patryk Witaszczyk - Gryf I Świdnica

Król Strzelców Turnieju: Szymon Pieńkowski - Gryf I Świdnica

Najlepszy Zawodnik: Seweryn MarekAP Śląsk II Wrocław

GRUPA I GRUPA II
Gryf II Świdnica Gryf I Świdnica
AP Śląsk II Wrocław AP Śląsk I Wrocław
MKS Karkonosze J.G 1 KS Ślęza Wrocław
UKS Rodło Opole AP Fenomen Leśnica
KAP Kamienna Góra UKS Marcinowice
AKS Strzegom KS Zdrój Jedlina Zdrój
Silesian Cup
Atrakcje turystyczne
  • ŚWIDNICA

    Świdnica położona jest w południowej części województwa dolnośląskiego w powiecie świdnickim na Równinie Świdnickiej nad Bystrzycą. Leży na skraju Sudetów oraz Gór Wałbrzyskich na wysokości od 225 do 265,9 m n.p.m.

    WIĘCEJ
  • BAZA TURNIEJOWA

    Jesteśmy jednostka miejską, która zarządza obiektami sportowymi i turystycznymi na terenie Świdnicy. Współpracujemy z klubami sportowymi ze Świdnicy, a także spoza Naszego miasta.

    WIĘCEJ
  • ZAKWATEROWANIE

    UKS Gryf Świdnica organizuje zakwaterowanie na terenie Świdnicy i okolic dla  uczestników SIlesian Cup. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do komitetu Organizacyjnego. Oferujemy atrakcyjne ceny noclegów.

    WIĘCEJ
  • GASTRONOMIA

    Zapewniamy wyżywienie dla uczestnków turnieju Silesian Cup. Na terenie Świdnicy są atrakcyjne miejsca, gdzie mozna smacznie zjeść. Zapraszamy do kontaktu z Komtetem Organizacyjnym w celu uzyskania szczegółowych informacji.

    WIĘCEJ