Silesian Winter CUP

Silesian Winter CUP  to zimowa odsłona Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego Silesian CUP.

Areną zmagań sportowych młodych piłkarzy w ramach Silesian Winter CUP jest nowoczesna hala sportowa 'ZAWISZÓW' o wymiarach: 44m x 25m, wysokość 9,30 m.

Rozgrywki odbywają się na boisku otoczonym bandami, co uatrakcyjnia widowisko i sprawia że gra jest bardziej dynamiczna.

Zawody odbywają się przez cztery kolejne dni w okresie pomiędzy świętami Bożego Narodzenia na Nowym Rokiem. Każdy dzień objęty patronatem jednego z głównych sponsorów poświęcony jest innej kategorii wiekowej młodych piłkarzy.

Silesian Cup
Atrakcje turystyczne
 • ŚWIDNICA

  Świdnica położona jest w południowej części województwa dolnośląskiego w powiecie świdnickim na Równinie Świdnickiej nad Bystrzycą. Leży na skraju Sudetów oraz Gór Wałbrzyskich na wysokości od 225 do 265,9 m n.p.m.

  WIĘCEJ
 • BAZA TURNIEJOWA

  Jesteśmy jednostka miejską, która zarządza obiektami sportowymi i turystycznymi na terenie Świdnicy. Współpracujemy z klubami sportowymi ze Świdnicy, a także spoza Naszego miasta.

  WIĘCEJ
 • ZAKWATEROWANIE

  UKS Gryf Świdnica organizuje zakwaterowanie na terenie Świdnicy i okolic dla  uczestników SIlesian Cup. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do komitetu Organizacyjnego. Oferujemy atrakcyjne ceny noclegów.

  WIĘCEJ
 • GASTRONOMIA

  Zapewniamy wyżywienie dla uczestnków turnieju Silesian Cup. Na terenie Świdnicy są atrakcyjne miejsca, gdzie mozna smacznie zjeść. Zapraszamy do kontaktu z Komtetem Organizacyjnym w celu uzyskania szczegółowych informacji.

  WIĘCEJ