Polityka prywatności

Stosownie do przepisów ustawy o ochronie danych osobowych Rodzice/Opiekunowie potwierdzają otrzymanie informacji, że administratorem danych osobowych jest UKS GRYF ŚWIDNICA. Dane zbierane są w związku z działalnością prowadzoną przez Klub, a podanie danych jest niezbędne do zawarcia i realizacji umowy.
Rodzice/Opiekunowie wyrażają/nie wyrażają zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie wizerunku i danych osobowych zawodnika przez UKS GRYF, w celach reklamowych oraz marketingowych, na wszelkich polach eksploatacji właściwych dla realizacji celów reklamowomarketingowych bez ograniczeń terytorialnych i czasowych, za pośrednictwem dowolnego medium.
Rodzicom/Opiekunom przysługuje prawo dostępu do treści swoich i zawodnika danych oraz ich poprawiania na warunkach określonych w ustawie o ochronie danych osobowych. Stosownie do przepisów ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

Zleceniodawca jako konsument, który zawarł umowę na odległość, potwierdza otrzymanie informacji, że:
1. Zgodnie z art. 7 ust. 1 powołanej ustawy, Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od dnia zawarcia umowy.
2. Zgodnie z art. 10 ust. 3 powołanej ustawy prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:
a) świadczenia usług rozpoczętego, za zgodą konsumenta, przed upływem terminu 10 dni od podpisania umowy;
b) dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania;
c) umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym;
d) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą; e) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu;
f) dostarczania prasy;
g) usług w zakresie gier i zakładów wzajemnych.

Silesian Cup
Atrakcje turystyczne
 • ŚWIDNICA

  Świdnica położona jest w południowej części województwa dolnośląskiego w powiecie świdnickim na Równinie Świdnickiej nad Bystrzycą. Leży na skraju Sudetów oraz Gór Wałbrzyskich na wysokości od 225 do 265,9 m n.p.m.

  WIĘCEJ
 • BAZA TURNIEJOWA

  Jesteśmy jednostka miejską, która zarządza obiektami sportowymi i turystycznymi na terenie Świdnicy. Współpracujemy z klubami sportowymi ze Świdnicy, a także spoza Naszego miasta.

  WIĘCEJ
 • ZAKWATEROWANIE

  UKS Gryf Świdnica organizuje zakwaterowanie na terenie Świdnicy i okolic dla  uczestników SIlesian Cup. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do komitetu Organizacyjnego. Oferujemy atrakcyjne ceny noclegów.

  WIĘCEJ
 • GASTRONOMIA

  Zapewniamy wyżywienie dla uczestnków turnieju Silesian Cup. Na terenie Świdnicy są atrakcyjne miejsca, gdzie mozna smacznie zjeść. Zapraszamy do kontaktu z Komtetem Organizacyjnym w celu uzyskania szczegółowych informacji.

  WIĘCEJ