Silesian Winter Cup - U11 relacje

Za nami czwarty i ostatni dzień jubileuszowego bo X Międzynarodowego turnieju Silesian Winter CUP 2013.. Rywalizacja o puchar firmy Prakto pomiędzy drużynami w kategorii U11 zakończyła tegoroczną edycję tych prestiżowych zawodów, które już na stałe weszły do kalendarza imprez sportowych w naszym regionie.

W ostatnim dniu turnieju swoją klasę potwierdzili goście z czeskiego FK Nachod, którego zawodnicy, oprócz pucharu za I miejsce zdobyli dwa indywidualne wyróżnienia dla Najlepszego Bramkarza i Najlepszego Zawodnika. O klasie zespołu z Nachodu świadczy również fakt, iż podczas całego dzisiejszego turnieju żadnej drużynie nie udało się pokonać czeskiej obrony i bramkarza, który wrócił do domu z czystym kontem bramkowym (nie licząc serii rzutów karnych) .

Jako druga  na podium zameldowała się drużyna Zagłębia Lubin, klubu którego zawodnicy w we wszystkich kategoriach tegorocznego Silesian Winter CUP zajmowali pozycje medalowe. Trzecie miejsce zajęła dzisiaj ekipa Polonii Wrocław.

Wyróżnienia indywidualne- pamiątkowe statuetki otrzymali:

  • Najlepszy Strzelec -Filip Dymitrug - MKP Wołów
  • Najlepszy Zawodnik - Schrobern Vaclav - FK Nachod
  • Najlepszy Bramkarz -Nyc Ondrej - FK Nachod

Dekorację zwycięzców ostatniego dnia zawodów i przy okazji ceremonię ich zakończenia uświetnili swoją obecnością Zastępca Prezydenta Miasta Świdnica Ireneusz Pałac, Przewodnicząca Rady Miasta Joanna Gadzińska oraz znany dobrze wszystkim zawodnikom, wielokrotny reprezentant Polski - świdniczanin Arkadiusz Piech.

Wielką, słodką niespodziankę dla zwycięzców Turnieju - okazały tort - przygotował znany świdnicki cukiernik, sympatyk sportu Pan Eugeniusz Kępa

Silesian Winter Cup - U10 relacje

O puchar ufundowany przez DARBO Dariusz Borodziuk rywalizowali w trzecim dniu X Międzynarodowego Turnieju Silesian Winter CUP 2013 zawodnicy w kategorii U10 (rocznik 2003 i młodsi). Niezwykle silnie obsadzone zawody z zawsze świetnie prezentującymi się ekipami z Czech oraz takimi firmami jak Zagłębie Lubin, ekipy z Jeleniej Góry czy wreszcie zespołem gospodarzy Gryf Świdnica pod kierunkiem trenera Mariusza Krupczaka zapewniły emocjonujący i widowiskowy spektakl w hali Zawiszów w Świdnicy.

Tym razem ekipa gospodarzy Gryf Świdnica dotarła do miejsca na podium ulegając w finale drużynie Zagłębia Lubin, która wzorem swoich kolegów z kategorii U8 zwyciężyła całe zawody. Trzecią lokatę po pokonaniu niekwestionowanego faworyta FK Nachod zajęła ekipa UKS Javoria Jawor. Zawodnicy z Jawora swoje brązowe medale dodatkowo okrasili statuetkami wyróżnień indywidualnych we wszystkich nagradzanych klasyfikacjach:

  • Najlepszy Strzelec -Kusztal Patryk Javoria Jawor
  • Najlepszy Zawodnik -Karbowiak Bartosz Javoria Jawor
  • Najlepszy Bramkarz -Kulik Kamil Javoria Jawor

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszyły się również występy cheerleaderek z Gimnazjum nr 4 w Świdnicy oraz pokazy zawodników świdnickiego klubu taekwondo z mistrzem świata Jerzym Brzostowskim. Ten ostatni tym razem ku uciesze publiczności sprawdził odporność na stres turniejowej maskotki - blisko dwumetrowego dzika, strącając z uśmiechem na ustach, butelkę z głowy (dzika), nogą (własną). Dzik zachował kamienną twarz i - dzięki precyzji mistrza - również głowę na karku.

Tabele U11

TABELE GRUPOWE

Grupa A

Polonia Środa Śląska

Sk Prepychy

Zagłębie Lubin

Polonia Wrocław

Ofs Rychnov

Gryf Świdnica

PunktyBilansMiejsce

Polonia Środa Śląska

0 : 20 : 2 0 : 1 0 : 30 : 1 0 0 : 9 6

Sk Prepychy

 2 : 0 0 : 1 1 : 1 2 : 01 : 0 106 : 2 3

Zagłębie Lubin

 2 : 01 : 01 :04 : 02 : 11510 : 11

Polonia Wrocław

2 : 01 : 10 : 13 : 0 2 : 0 108 : 2 2
Ofs Rychnov3 : 00 : 20 : 40 : 3 1 : 1 4 4 : 105

Gryf Świdnica

1 : 00 : 11 : 20 : 2 1 : 1 43 : 64

 

 

Grupa B

Śląsk Wrocław

Lechia Dzierżoniów

MKP Wołów

FK Nachod

Javoria Javor

Zorza Pęgów

PunktyBilansMiejsce

Śląsk Wrocław

0 : 21 : 1 0 : 5 2 : 21 : 0 54 : 105

Lechia Dzierżoniów

 2 : 00 : 10 : 3 0 : 23 : 2 6 5 : 84

MKP Wołów

1 : 11 : 00 : 21 : 12 : 084 : 33

FK Nachod

 5 : 03 : 0 2 : 00 : 02 : 0 1312 : 0 1

Javoria Jawor

2 : 22 : 01 : 1 0 : 05 : 0 99 : 2 2

Zorza Pęgów

 0 : 12 : 30 : 20 : 20 : 5 02 : 136

 

HARMONOGRAM ROZGRYWEK

  FAZA GRUPOWA 
 Godzina Wynik Grupa
109:00Polonia Środa Śląska0 : 2SK PrepychyI
209:12Śląsk Wrocław0 : 2Lechia DzierżoniówII
309:24Zagłębie Lubin1 : 0Polonia WrocławI
409:36MKP Wołów0 : 2FK NachodII
509:48OFS Rychnov1 : 1Gryf ŚwidnicaI
610:00Javoria Jawor 5 : 0Zorza PęgówII
710:12Polonia Środa Śląska0 : 2Zagłębie LubinI
810:24Śląsk Wrocław1 : 1MKP WołówII
910:36SK Prepychy1 : 1Polonia WrocławI
1010:48Lechia Dzierżoniów0 : 3FK NachodII
1111:00Polonia Środa Śląska0 : 3OFS RychnovI
1211:12Śląsk Wrocław2 : 2Javoria JaworII
1311:24Zagłębie Lubin2 : 1Gryf ŚwidnicaI
1411:36MKP Wołów2 : 0Zorza PęgówII
1511:48SK Prepychy2 : 0OFS RychnovI
1612:00Lechia Dzierżoniów0 : 2Javoria JaworII
1712:12Polonia Wrocław2 : 0Gryf ŚwidnicaI
1812:24FK Nachod2 : 0Zorza PęgówII
1912:36SK Prepychy0 : 1Zagłębie LubinI
2012:48Lechia Dzierżoniów0 : 1MKP WołówII
2113:00Polonia Środa Śląska0 : 1Polonia WrocławI
2213:12Śląsk Wrocław0 : 5FK NachodII
2313:24SK Prepychy1 : 0Gryf ŚwidnicaI
2413:36Lechia Dzierżoniów3 : 2Zorza PęgówII
2513:48Zagłębie Lubin4 : 0OFS RychnovI
2614:00MKP Wołów1 : 1Javoria JaworII
2714:12Polonia Środa Śląska0 : 1Gryf ŚwidnicaI
2814:24Śląsk Wrocław1 : 0Zorza PęgówII
2914:36Polonia Wrocław3 : 0OFS RychnovI
3014:48FK Nachod0 : 0Javoria JaworII

 

ROZGRYWKI FINAŁOWE

3115:10Zagłębie Lubin0:0(2:0)kJavoria Javorpółfinał A
3215:22Polonia Wrocław0:0(2:3)kFC Nachodpółfinał B
3315:34Polonia Środa Śląska2 : 1Zorza Pęgówo 11 miejsce
3415:46OFS Rychonov1 : 1(3:2)kŚląsk Wrocławo 9 miejsce
3515:58Gryf Świdnica4 : 1Lechia Dzierżoniówo 7 miejsce
3616:10SK Prepychy1 : 3MKP Wołówo 5 miejsce
3716:22Javoria Jawor0 : 0(2:3)kPolonia Wrocławo 3 miejsce
3816:34Zagłębie Lubin0 : 1FK Nachod

FINAŁ

 

Klasyfikacja końcowaWyróżnienia indywidualne
  1. FK Nachod
  2. Zagłębie Lubin
  3. Polonia Wrocław
  4. Javoria Jawor
  5. MKP Wołów
  6. SK Prepychy
  7. Gryf Świdnica
  8. Lechia Dzierżoniów
  9. OFS Rychonov
  10. Śląsk Wrocław
  11. Polonia Środa Śląska
  12. Zorza Pęgów
  • Najlepszy Strzelec -Filip Dymitrug - MKP Wołów
  • Najlepszy Zawodnik - Schrobern Vaclav - FK Nachod
  • Najlepszy Bramkarz -Nyc Ondrej - FK Nachod

Drużyny U11

Tabele U10

TABELE GRUPOWE

Grupa AGryf ŚwidnicaAkademia Sportu MiliczZagłębie LubinKarkonoski Klub Sportowy Jelenia GóraFS MostFK JaromerPunktyBilansMiejsce
Gryf Świdnica 3 : 0 2 : 06 : 1 2 : 13 : 0 15 16 : 2 1
Akademia Sportu Milicz 0 : 3 0 : 2 0 : 10 : 21 : 031 : 85
Zagłębie Lubin 0 : 2 2 : 01 : 12 : 03 : 0108 : 3 2
Karkonoski Klub Sportowy Jelenia Góra1 : 61 : 01 : 12 : 3 2 : 07

7 : 10

4
FS Most 1 : 2 2 : 00 : 23 : 21 : 1 77 : 73
FK Jaromer0 : 3 0 : 1 0 : 30 : 2 1 : 111 : 10 6

 

 

Grupa BJavoria JaworFC NachodDąb SławaBielawianka BielawaAk.Piłkarska Karkonosze Jelenia GóraMKP WołówPunktyBilansMiejsce
Javoria Jawor2 : 02 : 01 : 11 : 2 2 : 110 8 : 41
FC Nachod 0 : 22 : 1 3 : 03 : 20 : 0108 :5 2
Dąb Sława 0 : 21 : 2 0 : 1 2 : 2 0 : 023 : 7 6
Bielawianka Bielawa 1 : 10 : 3 1 : 0 0 : 21 : 0 7 3 : 6 4
Ak.Piłkarska Karkonosze Jelenia Góra2 : 12 : 3 2 : 2 2 : 0 2 : 28 10 : 8 3
MKP Wołów 1 : 2 0 : 00 : 0 0 : 12 : 23

 3 : 5

 5

 

HARMONOGRAM ROZGRYWEK

FAZA GRUPOWA
 Godzina Wynik Grupa
109:00Gryf Świdnica 3 : 0Akademia Sportu MiliczI
209:12Javoria Jawor 1 : 1Bielawianka BielawaII
309:24Zagłębie Lubin 1 : 1KKS Jelenia GóraI
409:36Dąb Sława 0 : 0MKP WołówII
509:48FS Most1 : 1FK JaromerI
610:00AP Karkonosze Jelenia Góra 2 : 3FK NachodII
710:12Gryf Świdnica 2 : 0Zagłębie LubinI
810:24Javoria Jawor 2 : 0Dąb SławaII
910:36Akademia Sportu Milicz0 : 1KKS Jelenia GóraI
1010:48Bielawianka Bielawa 1 : 0MKP WołówII
1111:00Gryf Świdnica 2 : 1FS MostI
1211:12Javoria Jawor 1 : 2AP Karkonosze Jelenia GóraII
1311:24Zagłębie Lubin3 : 0FK JaromerI
1411:36Dąb Sława1 : 2FK NachodII
1511:48Akademia Sportu Milicz0 : 2FS MostI
1612:00Bielawianka Bielawa 0 : 2AP Karkonosze Jelenia GóraII
1712:12KKS Jelenia Góra2 : 0FK JaromerI
1812:24MKP Wołów 0 : 0FK NachodII
1912:36Akademia Sportu Milicz0 : 2Zagłębie LubinI
2012:48Bielawianka Bielawa 1 : 0Dąb SławaII
2113:00Gryf Świdnica 6 : 1KKS Jelenia GóraI
2213:12Javoria Jawor2 : 1MKP WołówII
2313:24Akademia Sportu Milicz1 : 0FK JaromerI
2413:36Bielawianka Bielawa 0 : 3FK NachodII
2513:48Zagłębie Lubin2 : 0FS MostI
2614:00Dąb Sława2 : 2AP Karkonosze Jelenia GóraII
2714:12Gryf Świdnica 3 : 0FK JaromerI
2814:24Javoria Jawor2 : 0FK NachodII
2914:36KKS Jelenia Góra2 : 3FS MostI
3014:48MKP Wołów2 : 2AP Karkonosze Jelenia GóraII

 

ROZGRYWKI FINAŁOWE

3115:00Gryf Świdnica1 : 1(3:1)k FC Nachod półfinał A
3215:12Zagłębie Lubin0 : 0(3:2)kJavoria Jawor półfinał B
3315:24FK Jaromer0 : 3Dąb Sława o 11 miejsce
3415:36Akademia Sportu Milicz0 : 3MPK Wołów o 9 miejsce
3515:48KKS Jelenia Góra0 : 1Bielawianka Bielawa o 7 miejsce
3616:00FS Most0 : 3AP Karkonosze Jelenia Góra o 5 miejsce
3716:12FC Nachod1 : 2Javoria Jawor o 3 miejsce
3816:24Gryf Świdnica 1 : 2Zagłębie Lubin

 FINAŁ

 

Klasyfikacja końcowaWyróżnienia indywidualne
  1. Zagłębie Lubin
  2. Gryf Świdnica
  3. Javoria Jawor
  4. FC Nachod
  5. AP Karkonosze Jelenia Góra
  6. FS Most
  7. Bielawianka Bielawa
  8. KKS Jelenia Góra
  9. MPK Wołów
  10. Akademia Sportu Milicz
  11. Dąb Sława
  12. FK Jaromer

 

  • Najlepszy Strzelec -Kusztal Patryk Javoria Jawor
  • Najlepszy Zawodnik -Karbowiak Bartosz Javoria Jawor
  • Najlepszy Bramkarz -Kulik Kamil Javoria Jawor

Drużyny U10

Silesian Winter Cup - U9 relacje

Zagłębie Lubin było Sponsorem Tytularnym drugiego dnia rozgrywek X Międzynarodowego Turnieju Silesian Winter CUP 2013. Dzis rywalizowały młodzi piłkarze w kategorii U9 (rocznik 2004 i młodsi) Na liscie startowej pojawiły sie, zarówno znane już z poprzednich edycji zawodów, zespoły jak i takie, które w naszym Turnieju miały okazję zaprezentować się po raz pierwszy. W GALERII DRUŻYN  można zobaczyć zdjęcia wszystkich uczestników a w dziale ROZGRYWKI wyniki poszczególnych spotkań.

Również i dzis Gryf Świdnica okazał się jako gospodarz się niezwykle goscinny i zajął niewdzięczne czwarte miejsce w klasyfikacji, ulegając w małym finale ekipie Zagłębia Lubin. W walce o najwyższe trofeum dzisiejszych zawodów najlepszą okazała się drużyna FC Academy Wrocław, która pokonała zespół UKP Zielona Góra.

Sporym zainteresowaniem młodych zawodników cieszyła się tradycyjna loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami a burzę braw po raz kolejny zebrały pokazy niezwykłych umiejętnosci zaprezentowane przez zawodników klubu UKS Taekwondo Gryf Świdnica.

Nagrody i puchary wręczyli zwycięzcom Dyrektor  Departamentu Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego - pan Tadeusz Niedzielski oraz Prezes Klubu Sportowego Gryf Świdnica (organizatora imprezy)  Dariusz Jaworski.

Wyróżnienia indywidualne otrzymali:

  • Najlepszy Strzelec -Zender Jerzy - FC Academy Wrocław
  • Najlepszy Zawodnik -Oskar Leśniak - Gryf Świdnica
  • Najlepszy Bramkarz -Aleksander Steffen - Chojnik Jelenia Góra
Tabele U9

TABELE GRUPOWE

Grupa AGryf ŚwidnicaZorza PęgówGórnik
Nowe Miasto Wałbrzych
Zagłębie LubinFC NachodLechia DzierżoniówPunktyBilansMiejsce
Gryf Świdnica6 : 04 : 02 : 11 : 0 1 : 1 1314 : 21
Zorza Pęgów0 : 6 0 : 20 : 20 : 3 0 : 3 00 : 166
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych0 ; 42 : 00 : 1 1 : 1 0 : 443 : 10 5
Zagłębie Lubin1 : 2 2 : 0 1 : 0 3 : 0 1 : 1 10 8 : 32
FC Nachod0 : 13 : 01 : 10 : 32 : 1 76 : 64
Lechia Dzierżoniów1 : 13 : 0 4 : 0 1 : 11 : 2 810 :43

 

 

Grupa BFC Academy WrocławKP PolkowiceChojnik Jelenia GóraUKP Zielona GóraBielawianka BielawaOrlik KłodzkoPunktyBilansMiejsce
FC Academy Wrocław3 : 11 : 22 : 16 : 04 : 01216 : 4 1
KP Polkowice 1 : 30 : 10 : 12 : 0 2 : 2 4 5 : 7 5
Chojnik Jelenia Góra2 : 11 : 01 : 21 : 01 : 1 106 : 43
UKP Zielona Góra1 : 2 1 : 0 2 : 11 : 0 4 : 0 129 : 32
Bielawianka Bielawa0 : 60 : 20 : 1 0 : 12 : 302 : 136
Orlik Kłodzko0 : 42 : 2 1 : 10 : 43 : 2 56 : 134

 

HARMONOGRAM ROZGRYWEK

  FAZA GRUPOWA 
 Godzina Wynik Grupa
109:00Gryf I Świdnica 6 : 0Zorza PęgówI
209:12FC Academy Wrocław 3 : 1KP PolkowiceII
309:24Górnik Nowe Miasto Wałbrzych0 : 1Zagłębie LubinI
409:36Chojnik Jelenia Góra1 : 2UKP Zielona GóraII
509:48FC Nachod 2 : 1Lechia DzierżoniówI
610:00Bielawianka Bielawa 2 : 3Orlik KłodzkoII
710:12Gryf I Świdnica 4 : 0Górnik Nowe Miasto WałbrzychI
810:24FC Academy Wrocław 1 : 2Chojnik Jelenia GóraII
910:36Zorza Pęgów 0 : 2Zagłębie LubinI
1010:48KP Polkowice 0 : 1UKP Zielona GóraII
1111:00Gryf I Świdnica 1 : 0FC NachodI
1211:12FC Academy Wrocław 6 : 0Bielawianka BielawaII
1311:24Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 0 : 4Lechia DzierżoniówI
1411:36Chojnik Jelenia Góra 1 : 1Orlik KłodzkoII
1511:48Zorza Pęgów 0 : 3FC NachodI
1612:00KP Polkowice 2 : 0Bielawianka BielawaII
1712:12Zagłębie Lubin 1 : 1Lechia DzierżoniówI
1812:24UKP Zielona Góra 4 : 0Orlik KłodzkoII
1912:36Zorza Pęgów 0 : 2Górnik Nowe Miasto WałbrzychI
2012:48KP Polkowice0 : 1Chojnik Jelenia GóraII
2113:00Gryf I Świdnica 2 : 1Zagłębie LubinI
2213:12FC Academy Wrocław 2 : 1UKP Zielona GóraII
2313:24Zorza Pęgów 0 : 3Lechia DzierżoniówI
2413:36KP Polkowice 2 : 2Orlik KłodzkoII
2513:48Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 1 : 1FC NachodI
2614:00Chojnik Jelenia Góra 1 : 0Bielawianka BielawaII
2714:12Gryf I Świdnica 1 : 1Lechia DzierżoniówI
2814:24FC Academy Wrocław 4 : 0Orlik KłodzkoII
2914:36Zagłębie Lubin 3 : 0FC NachodI
3014:48UKP Zielona Góra 1 : 0Bielawianka BielawaII

 

ROZGRYWKI FINAŁOWE

3115:00Gryf Świdnica1:1(4:5)kUKP Zielona Górapółfinał A
3215:12Zagłębie Lubin0 : 1FC Academy  Wrocławpółfinał B
3315:24Zorza Pęgów 1 : 0Bielawianka Bielawao 11 miejsce
3415:36Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 1 : 2KP Polkowiceo 9 miejsce
3515:48FC Nachod 1 : 0Orlik Kłodzkoo 7 miejsce
3616:00Lechia Dzierżoniów2 : 1Chojnik Jelenia Górao 5 miejsce
3716:12Gryf Świdnica2 : 4Zagłębie Lubino 3 miejsce
3816:24UKP Zielona Góra0 : 2FC Academy Wrocław

FINAŁ

 

Klasyfikacja końcowaWyróżnienia indywidualne
  1. FC Academy Wrocław
  2. UKP Zielona Góra
  3. Zagłębie Lubin
  4. Gryf Świdnica
  5. Lechia Dzierżoniów
  6. Chojnik Jelenia Góra
  7. FC Nachod
  8. Orlik Kłodzko
  9. KP Polkowice
  10. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  11. Zorza Pęgów
  12. Bielawianka Bielawa

Drużyny U9

Silesian Winter Cup - U8 relacje

Machina turniejowa ruszyła, za nami już pierwsza odsłona SILESIAN WINTER CUP 2013 w kategorii wiekowej U8 (rocznik 2005 i młodsi). Rozgrywkom w dniu dzisiejszym patronował Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Świdnica. Emocje sportowe urozmaiciły występy zespołu cheerleader'ek z Gimnazjum nr 4 w Świdnicy oraz bardzo efektowny, nagradzany gromkimi brawami publiczności,  pokaz umiejętności zawodników klubu UKS Taekwondo Gryf Świdnica.

Od początku można było zauważyć bardzo wyrównany poziom poszczególnych zespołów. Gra na boisku ograniczonym bandami czyni widowisko bardziej dynamicznym i wymagającym od zawodników zarówno umiejętności technicznych jak i kondycji fizycznej. Podobnie jak w latach poprzednich bardzo dobrze zaprezentowali się goście z Czech.

Zwycięzcami dzisiejszych zawodów okazali się piłkarze Zagłebia Lubin, którzy w wielkim finale po serii rzutów karnych pokonali gości z czeskiego FK Nachod. Trzecią lokatę po zwycięstwie z gospodarzami turnieju zajęła drużyna UKP Zielona Góra.

Dekoracji zwycięzców oraz wręczenia nagród dokonali: Przewodnicząca Rady Miasta Świdnica - Joanna Gadzińska, zawodnik klubu rosyjskiej ekstraklasy Amkaru Perm, świdniczanin, Reprezentant Polski - Janusz Gol oraz Prezes Klubu Sportowego Gryf Świdnica (organizatora imprezy)  Dariusz Jaworski.

Wyróżnienia indywidualne otrzymali:

  • Najlepszy Strzelec - Świątek Marcel - Zagłębie Lubin
  • Najlepszy Zawodnik - Grzegorczyk Kacper - UKP Zielona Góra
  • Najlepszy Bramkarz  - Jakub Raciniewski - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

W dziale ROZGRYWKI  znajdziecie szczegółowe klasyfikacje oraz wyniki poszczególnych spotkań. A poniżej fotomigawki.

Tabele U8

 TABELE GRUPOWE

Grupa A

Jts Jawor

Szkółka Piłkarska Żarów

UKP Zielona Góra

Gryf Świdnica

FKM Javorka

Rodło Opole

PunktyBilansMiejsce

Jts Jawor

1: 00 : 3 0 : 4 0 : 40 : 1  3 1 : 12 5

Szkółka Piłkarska Żarów

0 : 1 0 : 20 : 11 : 80 : 1 0 1 : 13 6
UKP Zielona Góra3 : 0 2 : 0 0 : 12 : 00 : 0 10 7 : 12

Gryf Świdnica

 4 : 01 : 01 : 0 2 : 1 1 : 1 13 9 : 21

FKM Javorka

 4 : 0 8 : 1 0 : 2 1 : 2 2 : 0915 : 5 3

Rodło Opole

 1 : 01 : 0 0 : 01 : 1 0 : 283 : 3 4

 

 

Grupa B

Lechia Dzierżoniów

Akademia Sportu Milicz

FK Nahod

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

Zagłębie Lubin

Polonia Wrocław

PunktyBilansMiejsce

Lechia Dzierżoniów

1 : 1 0 : 0 2 : 00 : 1 1 : 3 54 : 54

Akademia Sportu Milicz

 1 : 10 : 31 : 10 : 20 : 2 22 : 96
FK Nahod 0 : 0 3 : 01 : 01 : 01 : 0136 : 0 1

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

0 : 21 : 10 : 11 : 30 : 0 2 2 : 75

Zagłębie Lubin

1 : 02 : 0 0 : 13 : 1 3 : 0 129 : 2 2

Polonia Wrocław

3 : 1 2 : 00 : 1 0 : 0 0 : 375 : 53

 

HARMONOGRAM ROZGRYWEK

  FAZA GRUPOWA
 Godzina Wynik Grupa
109:00JTS Jawor1 : 0Szkółka Piłkarska ŻarówI
209:12Lechia Dzierżoniów1 : 1 Akademia Sportu MiliczII
309:24UKP Zielona Góra0 : 1Gryf ŚwidnicaI
409:36Polonia Wrocław 0 : 0Górnik N.Miasto WałbrzychII
509:48FKM Javorka2 : 0Rodło OpoleI
610:00Zagłębie Lubin0 : 1FK NachodII
710:12JTS Jawor0 : 3UKP Zielona GóraI
810:24Lechia Dzierżoniów 1 : 3Polonia WrocławII
910:36Szkółka Piłkarska Żarów 0 : 1Gryf ŚwidnicaI
1010:48Akademia Sportu Milicz1 : 1Górnik N.Miasto WałbrzychII
1111:00JTS Jawor 0 ; 4FKM JavorkaI
1211:12Lechia Dzierżoniów0 : 1Zagłębie LubinII
1311:24UKP Zielona Góra 0 : 0Rodło OpoleI
1411:36Polonia Wrocław0 : 1FK NachodII
1511:48Szkółka Piłkarska Żarów1 : 8FKM JavorkaI
1612:00Akademia Sportu Milicz0 : 2Zagłębie LubinII
1712:12Gryf Świdnica 1 : 1Rodło OpoleI
1812:24Górnik N.Miasto Wałbrzych 0 : 1FK NachodII
1912:36Szkółka Piłkarska Żarów 0 : 2UKP Zielona GóraI
2012:48Akademia Sportu Milicz0 : 2Polonia WrocławII
2113:00JTS Jawor0 : 4Gryf ŚwidnicaI
2213:12Lechia Dzierżoniów2 : 0Górnik N.Miasto WałbrzychII
2313:24Szkółka Piłkarska Żarów  0 : 1Rodło OpoleI
2413:36Akademia Sportu Milicz0 : 3FK NachodII
2513:48UKP Zielona Góra2 : 0FKM JavorkaI
2614:00Polonia Wrocław 0 : 3Zagłębie LubinII
2714:12JTS Jawor0 : 1Rodło OpoleI
2814:24Lechia Dzierżoniów0 : 0FK NachodII
2914:36Gryf Świdnica2 : 1FKM JavorkaI
3014:48Górnik N.Miasto Wałbrzych1:3Zagłębie LubinII

 

ROZGRYWKI FINAŁOWE

3115:00Gryf Świdnica 0 : 1Zagłębie Lubinpółfinał A
3215:12UKP Zielona Góra 0 : 0(2:3)kFK Nachodpółfinał B
3315:24Szkółka Piłkarska Żarów 0 : 2Akademia Sportu Miliczo 11 m
3415:36Its Jawor2:2(1:0)kGórnik N.Miasto Wałbrzycho 9 m
3515:48Rodło Opole2 : 1Lechia Dzierżoniówo 7 m
3616:00FKM Javorka 0:0(1:0)kPolonia Wrocławo 5 m
3716:12Gryf Świdnica0 : 2UKP Zielona Górao 3 m
3816:24Zagłębie Lubin1:1(2:0)kFK Nachod

FINAŁ

 

Klasyfikacja końcowaWyróżnienia indywidualne
  1. Zagłębie Lubin
  2. FK Nachod
  3. UKP Zielona Góra
  4. Gryf Świdnica
  5. FKM Javorka
  6. Polonia Wrocław
  7. Rodło Opole
  8. Its Jawor
  9. Lechia Dzierżoniów
  10. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  11. Akademia Sportu Milicz
  12. Szkółka Piłkarska Żarów
  • Najlepszy Strzelec - Świątek Marcel - Zagłębie Lubin
  • Najlepszy Zawodnik - Grzegorczyk Kacper - UKP Zielona Góra
  • Najlepszy Bramkarz - Jakub Raciniewski - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

 

Drużyny U8

Silesian Cup
Atrakcje turystyczne
  • ŚWIDNICA

    Świdnica położona jest w południowej części województwa dolnośląskiego w powiecie świdnickim na Równinie Świdnickiej nad Bystrzycą. Leży na skraju Sudetów oraz Gór Wałbrzyskich na wysokości od 225 do 265,9 m n.p.m.

    WIĘCEJ
  • BAZA TURNIEJOWA

    Jesteśmy jednostka miejską, która zarządza obiektami sportowymi i turystycznymi na terenie Świdnicy. Współpracujemy z klubami sportowymi ze Świdnicy, a także spoza Naszego miasta.

    WIĘCEJ
  • ZAKWATEROWANIE

    UKS Gryf Świdnica organizuje zakwaterowanie na terenie Świdnicy i okolic dla  uczestników SIlesian Cup. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do komitetu Organizacyjnego. Oferujemy atrakcyjne ceny noclegów.

    WIĘCEJ
  • GASTRONOMIA

    Zapewniamy wyżywienie dla uczestnków turnieju Silesian Cup. Na terenie Świdnicy są atrakcyjne miejsca, gdzie mozna smacznie zjeść. Zapraszamy do kontaktu z Komtetem Organizacyjnym w celu uzyskania szczegółowych informacji.

    WIĘCEJ