Tabele i harmonogramy rozgrywek U11

 

  FAZA GRUPOWA
 Godzina Wynik 
109:00Gryf Świdnica I1 : 2 KGHM Zagłębie Lubin
209:12Chojnik Jelenia Góra0 : 2 Javoria Jawor
309:24Karkonosze Jelenia3 : 1Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
409:36MKS Bielawianka Bielawa0 : 0 MKP Wołów
509:48UKP Zielona Góra4 : 0Akademia Sportu Milicz
610:00Górnik Wałbrzych1 : 0Gryf Świdnica II
710:12Gryf Świdnica I2 : 0Karkonosze Jelenia Góra
810:24Chojnik Jelenia Góra0 : 3MKS Bielawianka Bielawa
910:36KGHM Zagłębie Lubin3 : 1Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
1010:48Javoria Jawor2 : 1 MKP Wołów
1111:00Gryf Świdnica I4 : 0UKP Zielona Góra
1211:12Chojnik Jelenia Góra0 : 8Górnik Wałbrzych
1311:24Karkonosze Jelenia Góra6 : 0Akademia Sportu Milicz
1411:36MKS Bielawianka Bielawa1 : 1Gryf Świdnica II
1511:48KGHM Zagłębie Lubin3 : 1UKP Zielona Góra
1612:00Javoria Jawor0 : 0Górnik Wałbrzych
1712:12Górnik Nowe Miasto Wałbrzych2 : 2 Akademia Sportu Milicz
1812:24MKP Wołów2 : 2 Gryf Świdnica II
1912:36KGHM Zagłębie Lubin0 : 2Karkonosze Jelenia Góra
2012:48Javoria Jawor1 : 0 MKS Bielawianka Bielawa
2113:00Gryf Świdnica I4 : 0 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2213:12Chojnik Jelenia Góra0 : 0 MKP Wołów
2313:24KGHM Zagłębie Lubin7 : 0 Akademia Sportu Milicz
2413:36Javoria Jawor1 : 1 Gryf Świdnica II
2513:48Karkonosze Jelenia Góra0 : 1 UKP Zielona Góra
2614:00MKS Bielawianka Bielawa1 : 2Górnik Wałbrzych
2714:12Gryf Świdnica I2 : 0Akademia Sportu Milicz
2814:24Chojnik Jelenia Góra1 : 2 Gryf Świdnica II
2914:36Górnik Nowe Miasto Wałbrzych0 : 1UKP Zielona Góra
3014:48MKP Wołów0 : 2Górnik Wałbrzych
  FINAŁY
3115:00KGHM Zagłębie Lubin0 : 1 Javoria Jawor
3215:12 Gryf Świdnica I2 : 0 Górnik Wałbrzych
3315:24Akademia Sportu Milicz1 : 0Chojnik Jelenia Góra
3415:36Górnik Nowe Miasto Wałbrzych2:2(1:2)kMKP Wołów
3515:48Karkonosze Jelenia Góra1:1(2:0)kMKS Bielawianka Bielawa
3616:00UKP Zielona Góra2:2(0:1)kGryf Świdnica II
3716:12KGHM Zagłębie Lubin0 : 4Górnik Wałbrzych
3816:24 Javoria Jawor0 : 3Gryf Świdnica I

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. Gryf Świdnica
  2. Javoria Jawor
  3. Górnik Wałbrzych
  4. Zagłębie Lubin
  5. Gryf Świdnica II
  6. UKP Zielona Góra
  7. Karkonosze Jelenia Góra
  8. MKS Bielawianka Bielawa
  9. MKP Wołów
  10. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  11. Akademia Sportu Milicz
  12. Chojnik Jelenia Góra

 

Wyróżnienia indywidualne:

  • Najlepszy Bramkarz: Bartosz Karczmarczyk - Gryf Świdnica
  • Najlepszy Zawodnik: Bartosz Karbownik - Javoria Jawor
  • Król Strzelców Turnieju: Radosław Cielemęcki - Górnik Wałbrzych (8 bramek) 

 

Klasyfikacja strzelców:

1

LPImię i nazwiskoDrużynaNrBramki
1Radosław CielemęckiGórnik Wałbrzych108
2Radek TyrańskiKarkonosze Jelenia Góra107
3Hubert KonstantyGryf Świdnica57
4Tomisław ŻmudaKGHM Zagłębie Lubin105
5Patryk KusztalJavoria Jawor105
6Igor RajcaGryf Świdnica135
7Rafał DzidekGryf Świdnica105
8Grzegorz PopowiczGórnik Wałbrzych174
9Kacper SoińskiUKP Zielona Góra313
10Adam MazurowskiKGHM Zagłębie Lubin53
11Janek ZalewskiGryf Świdnica43
12Łukasz JajkoGryf Świdnica153
13Piotr KrakowiakBielawianka Bielawa113
14Jerzy DzimiraBielawianka Bielawa43
15Mateusz GrochowickiAkademia Sportu Milicz73
16Szymon Wyszkowiak UKP Zielona Góra72
17Jakub MalecUKP Zielona Góra92
18Kacper HelitUKP Zielona Góra142
19Maciej ZalewskiMKP Wołów112
20Miłosz RogKGHM Zagłębie Lubin112
21Kacper SibikKGHM Zagłębie Lubin82
22Ksawery IstelskiGryf Świdnica152
23Kacper KomarGryf Świdnica172
24Damian JankowskiGórnik Nowe Miasto32
25Piotr JankowskiGórnik Nowe Miasto142
26Jakub DuczyńskiGórnik Nowe Miasto102
27Jakub SzczepnyMKP Wołów71
28Michał GrocholskiMKP Wołów51
29Ernest AugustyniakKGHM Zagłębie Lubin61
30Filip DimitrukKGHM Zagłębie Lubin91
31Hubert CzerwińskiKGHM Zagłębie Lubin71
32Aleksander LasekKarkonosze Jelenia Góra171
33Mikołaj MilewskiKarkonosze Jelenia Góra71
34Jakub ChorągiwckiKarkonosze Jelenia Góra81
35Kacper TokarzKarkonosze Jelenia Góra111
36Jakub GronowskiKarkonosze Jelenia Góra91
37Michał RozmusJavoria Jawor81
38Bartosz KarbowiakJavoria Jawor71
39Jakub AndrzejakGórnik Wałbrzych181
40Mateusz StefaniukGórnik Wałbrzych141
41Oliwier IkierGórnik Wałbrzych81
42Mateusz CiupińskiGórnik Wałbrzych51
43Maciej CiepielaChojnik Jelenia Góra5 
Silesian Winter CUP 2014
30 Grudnia U-11 rocznik 2003
GRUPA I GRUPA II
Gryf Świdnica I Chojnik Jelenia Góra
KGHM Zagłębie Lubin Javoria Jawor
Karkonosze Jelenia Góra MKS Bielawianka Bielawa
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych MKP Wołów
UKP Zielona Góra Górnik Wałbrzych
Akademia Sportu Milicz Gryf Świdnica II
Tabele i harmonogramy rozgrywek U10

 

  FAZA GRUPOWA
 Godzina Wynik 
109:00Gryf Świdnica1 : 1Akademia Sportu Milicz
209:12MKS Oława2 : 1Chojnik Jelenia Góra
309:24Górnik Nowe Miasto Wałbrzych0 : 0Bielawianka Bielawa
409:36Piast Nowa Ruda2 : 0Orlik Kłodzko
509:48Śląsk Wrocław6 : 0 AKF Poznań
610:00AP Sparta Zabrze0 : 1 KGHM Zagłębie Lubin
710:12Gryf Świdnica5 : 0Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
810:24MKS Oława0 : 1Piast Nowa Ruda
910:36Akademia Sportu Milicz2 : 0Bielawianka Bielawa
1010:48Chojnik Jelenia Góra2 : 0Orlik Kłodzko
1111:00Gryf Świdnica1 : 1Śląsk Wrocław
1211:12MKS Oława1 : 3 AP Sparta Zabrze
1311:24Górnik Nowe Miasto Wałbrzych1 : 1 AKF Poznań
1411:36Piast Nowa Ruda0 : 2 KGHM Zagłębie Lubin
1511:48Akademia Sportu Milicz3 : 1 Śląsk Wrocław
1612:00Chojnik Jelenia Góra1 : 0 AP Sparta Zabrze
1712:12Bielawianka Bielawa0 : 1 AKF Poznań
1812:24Orlik Kłodzko0 : 4 KGHM Zagłębie Lubin
1912:36Akademia Sportu Milicz1 : 3 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2012:48Chojnik Jelenia Góra1 : 0 Piast Nowa Ruda
2113:00Gryf Świdnica2 : 0 Bielawianka Bielawa
2213:12MKS Oława2 : 1Orlik Kłodzko
2313:24Akademia Sportu Milicz2 : 0AKF Poznań
2413:36Chojnik Jelenia Góra0 : 2 KGHM Zagłębie Lubin
2513:48Górnik Nowe Miasto Wałbrzych1 : 1 Śląsk Wrocław
2614:00Piast Nowa Ruda1 : 2AP Sparta Zabrze
2714:12Gryf Świdnica5 : 1AKF Poznań
2814:24MKS Oława1 : 3 KGHM Zagłębie Lubin
2914:36Bielawianka Bielawa2 : 1 Śląsk Wrocław
3014:48Orlik Kłodzko1 : 2 AP Sparta Zabrze
  FINAŁY
3115:00Gryf Świdnica0:0(1:2)kChojnik Jelenia Góra
3215:12Akademia Sportowa Milicz0 : 1KGHM Zagłębie Lubin 
3315:24 Bielawianka Bielawa
3 : 1Orlik Kłodzko
3415:36AKF Poznań0 : 5MKS Oława
3515:48Górnik Nowe Miasto Wałbrzych2 : 0Piast Nowa Ruda
3616:00Śląsk Wrocław2 : 0AP Sparta Zabrze
3716:12Gryf Świdnica2 : 1Akademia Sportowa Milicz
3816:24Chojnik Jelenia Góra0:0(1:0)kKGHM Zagłębie Lubin

 

Klasyfikacja końcowa

  1. Chojnik Jelenia Góra
  2. KGHM Zagłębie Lubin
  3. Gryf Świdnica
  4. Akademia Sportowa Milicz
  5. Śląsk Wrocław
  6. AP Sparta Zabrze
  7. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  8. Piast Nowa Ruda
  9. MKS Oława
  10. AKF Poznań
  11. Bielawianka Bielawa
  12. Orlik Kłodzko

 

Wyróżnienia indywidualne

  • Najlepszy Bramkarz: Alexander Steffen - Chojnik Jelenia Góra
  • Najlepszy Zawodnik: Filip Kocaba - Zagłębie Lubin
  • Król Strzelców Turnieju: Maksymilian Nowak - 9 bramek - MKS Oława

 

Klasyfikacja strzelców

1

LP.Imię i nazwiskoDrużynaNrBramki
1Maksymilian NowakMKS Oława89
2Jakub JaworskiGryf Świdnica26
3Mateusz KrzyżanowskiZagłębie Lubin25
6Jakub DuczymińskiGórnik Nowe miasto105
8Iwo ŚwierkotAkademia Piłkarska SPARTA Zabrze105
4Mateusz GrochowickiAkademia Sportu Milicz75
5Jędrzej MilianAkademia Sportu Milicz104
7Łukasz GerstensteinChojnik Jelenia Góra73
9Mateusz WawrowskiBielawianka Bielawa83
10Jacek ŁuckiAKF Poznań83
11Filip GrzesiakŚląsk Wrocław73
12Marcel NorekŚląsk Wrocław62
13Mateusz RojekZagłębie Lubin82
14Antoni BorzymowskiChojnik Jelenia Góra92
15Kacper NorkiewiczGryf Świdnica72
16Franciszek BłaszkoPiast Nowa Ruda92
17Oskar LeśniakGryf Świdnica52
18Marcel KołodziewskiŚląsk Wrocław152
19Odyseusz SygieniewiczZagłębie Lubin102
22Bartek PrzybylskiŚląsk Wrocław92
28Darek StelmachAkademia Piłkarska SPARTA Zabrze232
20Oliwier ĆwikłaPiast Nowa Ruda221
21Mikołaj KucŚląsk Wrocław211
23Grzegorz KośmierczykZagłębie Lubin131
24Mikołaj NorekPiast Nowa Ruda131
25Maciej StaniewskiAkademia Sportu Milicz171
26Jakub KosakowskiGryf Świdnica131
27Mikołaj DziubaAkademia Piłkarska SPARTA Zabrze261
29Wojciech KarymowGórnik Nowe miasto81
30Mateusz SzczepańskiŚląsk Wrocław181
31Jgor BajorChojnik Jelenia Góra101
32Szymon CzerwińskiZagłębie Lubin41
33Kacper SobczykOrlik Kłodzko71
34Kuba BastaŚląsk Wrocław21
35Kornel CzocharaGryf Świdnica152
36Mikołaj MatuszkiewiczGryf Świdnica101
37Kacper SurmaczyńskiGryf Świdnica91
38Fabian KazimierczakZagłębie Lubin111
39Maciej MaćkówZagłębie Lubin61
40Buszmic MateuszOrlik Kłodzko411
41Oliwer SzczepaniukBielawianka Bielawa111
42Olaf WłodarczykBielawianka Bielawa41
43Bartosz DrewniowskiOrlik Kłodzko351
44Adrian LewandowskiMKS Oława111
45Łukasz KapuścikMKS Oława7 
Silesian Winter CUP 2014
29 Grudnia U-10 rocznik 2004
GRUPA I GRUPA II
Gryf Świdnica MKS Oława
Akademia Sportu Milicz Chojnik Jelenia Góra
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych Piast Nowa Ruda
AKF Poznań AP Sparta Zabrze
Śląsk Wrocław Orlik Kłodzko
Bielawianka Bielawa KGHM Zagłębie Lubin
Tabele i harmonogramy rozgrywek U9

 

  FAZA GRUPOWA
 Godzina Wynik 
109:00Gryf Świdnica1 : 2 Olympic Wrocław
209:12KGHM Zagłębie Lubin4 : 0 Piast Jawor
309:24Rodło Opole5 : 0 Karkonosze Jelenia Góra
409:36Orzeł Ząbkowice1 : 0 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
509:48Chrobry Głogów0 : 1 Sparta Zabrze
610:00Polonia Wrocław0 : 1UKP Zielona Góra
710:12Gryf Świdnica2 : 1 Rodło Opole
810:24KGHM Zagłębie Lubin3 : 1Orzeł Ząbkowice
910:36Olympic Wrocław7 : 0 Karkonosze Jelenia Góra
1010:48Piast Jawor2 : 0Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
1111:00Gryf Świdnica4 : 0 Chrobry Głogów
1211:12KGHM Zagłębie Lubin4 : 1 Polonia Wrocław
1311:24Rodło Opole1 : 1Sparta Zabrze
1411:36Orzeł Ząbkowice2 : 2 UKP Zielona Góra
1511:48Olympic Wrocław0 : 0Chrobry Głogów
1612:00Piast Jawor0 : 2 Polonia Wrocław
1712:12Karkonosze Jelenia Góra0 : 5 Sparta Zabrze
1812:24Górnik Nowe Miasto Wałbrzych0 : 3 UKP Zielona Góra
1912:36Olympic Wrocław1 : 2 Rodło Opole
2012:48Piast Jawor0 : 0 Orzeł Ząbkowice
2113:00Gryf Świdnica6 : 1 Karkonosze Jelenia Góra
2213:12KGHM Zagłębie Lubin3 : 2 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2313:24Olympic Wrocław0 : 2 Sparta Zabrze
2413:36Piast Jawor0 : 4UKP Zielona Góra
2513:48Rodło Opole5 : 1 Chrobry Głogów
2614:00Orzeł Ząbkowice2 : 0  Polonia Wrocław
2714:12Gryf Świdnica0 : 0 Sparta Zabrze
2814:24KGHM Zagłębie Lubin2 : 0 UKP Zielona Góra
2914:36Karkonosze Jelenia Góra1 : 3 Chrobry Głogów
3014:48Górnik Nowe Miasto Wałbrzych1 : 0 Polonia Wrocław
  FINAŁY
3115:00 Sparta Zabrze0 : 1 UKP Zielona Góra
3215:12 Gryf Świdnica0 : 3KGHM Zagłębie Lubin
3315:24Karkonosze Jelenia Góra2 : 0Polonia Wrocław
3415:36Chrobry Głogów3 : 0Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
3515:48Olympic Wrocław4 : 0Piast Jawor
3616:00Rodło Opole3 : 0Orzeł Ząbkowice
3716:12Sparta Zabrze0 : 1Gryf Świdnica
3816:24UKP Zielona Góra1 : 3KGHM Zagłębie Lubin

 

Klasyfikacja końcowa

  1. KGHM Zagłębie Lubin
  2. UKP Zielona Góra
  3. Gryf Świdnica
  4. Sparta Zabrze
  5. Rodło Opole
  6. Orzeł Ząbkowice
  7. Olympic Wrocław
  8. Piast Jawor
  9. Chrobry Głogów
  10. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  11. Karkonosze Jelenia Góra
  12. Polonia Wrocław

 

Wyróżnienia indywidualne

  • Najlepszy Bramkarz: Jakub Raciniewski - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  • Najlepszy Zawodnik: Kacper Grzegorczyk - UKP Zielona Góra
  • Król Strzelców Turnieju: Patryk Malamis - Zagłębie Lubin

 

Klasyfikacja strzelców

1

LP.Imię i nazwiskoDrużynaNrBramki
1Malamis PatrykZagłębie Lubin913
2Jędrek RatajUKP Zielona Góra185
3Darek StalmachAP Sparta Zabrze235
4Fąferko AdamRodło Opole995
5Kyzioł IgorZagłębie Lubin104
6Solarz JakubGryf Świdnica 94
7Kuleczko MateuszRodło Opole84
8Buniak KacperRodło Opole93
9Kania OlafOlimpic Wrocław173
10Kmiecik MaciejGryf Świdnica 203
11Gałka KacperZagłębie Lubin112
12Wojnicz MichałUKP Zielona Góra52
13Sakson JanRodło Opole102
14Ziętek PatrykRodło Opole42
15Jankowski AdrianPolonia Wrocław82
16Ambroziak WiktorOlimpic Wrocław212
17Temczuk IgorOlimpic Wrocław102
18Flak MikołajOlimpic Wrocław102
19Zimierski MateuszOlimpic Wrocław62
20Oliwiesz JankieszKarkonosze Jelenia Góra112
21Pawłowski OscarGryf Świdnica 42
22Gliwa EmilGryf Świdnica 62
23Azikiewicz FilipGórnik N M Wałbrzych202
24Dawid GrudzieńChrobry Głogów182
25Marcel BieleckiChrobry Głogów232
26Oskar BadochaAP Sparta Zabrze112
27Kacper GrzegorczykUKP Zielona Góra102
28Chowaniec KubaZagłębie Lubin41
29Grabowski KacperZagłębie Lubin81
30Świątek MarcelZagłębie Lubin51
31Jabłoński SzymonUKP Zielona Góra231
32Koszela WojtekUKP Zielona Góra241
33Marcin MarcinkianUKP Zielona Góra61
34Maciej GabertRodło Opole141
35Więcek MateuszPolonia Wrocław71
36Kruppa RemigiuszPiast Jawor71
37Popardowski JakubPiast Jawor81
38Alan MadejOrzeł Ząbkowice71
39Filip StuglikOrzeł Ząbkowice31
40Matmias TerleckiOrzeł Ząbkowice61
41Hubert SzuszkiewiczOrzeł Ząbkowice101
42Cezary KaweckiOrzeł Ząbkowice81
43Radosław PogodzińskiOrzeł Ząbkowice141
44Strugarek MichałOlimpic Wrocław21
45Wołczek AlekOlimpic Wrocław191
46Łabuz KubaKarkonosze Jelenia Góra71
47Walec OktawianKarkonosze Jelenia Góra101
48Ratajczak IgorGryf Świdnica 191
49Rajca GoramGryf Świdnica 21
50Paweł DługoszGórnik N M Wałbrzych131
51Jeremiasz SternikChrobry Głogów261
52Tarkowski SzymonChrobry Głogów211
53Archuticz SzymonChrobry Głogów191
54Mateusz RaunerAP Sparta Zabrze191
55Dominik ŻakAP Sparta Zabrze7 
Silesian Winter CUP 2014
28 Grudnia U-9 rocznik 2005
GRUPA I GRUPA II
Gryf Świdnica KGHM Zagłębie Lubin
Olympic Wrocław Piast Jawor
Rodło Opole Orzeł Ząbkowice
Karkonosze Jelenia Góra Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Chrobry Głogów Polonia Wrocław
Sparta Zabrze UKP Zielona Góra
Tabele i harmonogramy rozgrywek U8

 

  FAZA GRUPOWA
 Godzina Wynik 
109:00Gryf Świdnica1 : 0 Chojnik Jelenia Góra
209:12AKS Strzegom2 : 4Olympic Wrocław
309:24Javoria Jawor 3 : 0Nysa Kłodzko
409:36KGHM Zagłębie Lubin 9 :0Karkonosze Jelenia Góra
509:48UKP Zielona Góra1 : 1APN Knurów
610:00Piast Jawor2 : 0 Rodło Opole
710:12Gryf Świdnica6 : 0 Javoria Jawor
810:24AKS Strzegom0 : 2KGHM Zagłębie Lubin
910:36Chojnik Jelenia Góra1 : 0Nysa Kłodzko
1010:48Olympic Wrocław10 : 0Karkonosze Jelenia Góra
1111:00Gryf Świdnica1 : 1 UKP Zielona Góra
1211:12AKS Strzegom0 : 0Piast Jawor
1311:24Javoria Jawor1 : 5 APN Knurów
1411:36KGHM Zagłębie Lubin 5 : 2Rodło Opole
1511:48Chojnik Jelenia Góra1 : 1 UKP Zielona Góra
1612:00Olympic Wrocław3 : 2Piast Jawor
1712:12Nysa Kłodzko1 : 1APN Knurów
1812:24Karkonosze Jelenia Góra0 : 7 Rodło Opole
1912:36Chojnik Jelenia Góra2 : 0 Javoria Jawor
2012:48Olympic Wrocław4 : 4 KGHM Zagłębie Lubin
2113:00Gryf Świdnica6 : 0Nysa Kłodzko
2213:12AKS Strzegom3 : 0 Karkonosze Jelenia Góra
2313:24Chojnik Jelenia Góra2 : 0 APN Knurów
2413:36Olympic Wrocław6 : 0Rodło Opole
2513:48Javoria Jawor2 : 3UKP Zielona Góra
2614:00KGHM Zagłębie Lubin 3 : 3Piast Jawor
2714:12Gryf Świdnica4 : 0APN Knurów
2814:24AKS Strzegom1 : 3 Rodło Opole
2914:36Nysa Kłodzko0 : 2 UKP Zielona Góra
3014:48Karkonosze Jelenia Góra0 : 6 Piast Jawor
  FINAŁY
3115:00 Gryf Świdnica0 : 2 KGHM Zagłębie Lubin
3215:12 Chojnik Jelenia Góra2 : 1 Olympic Wrocław
3315:24Nysa Kłodzko6 : 0Karkonosze Jelenia Góra
3415:36Javoria Jawor5 : 0AKS Strzegom
3515:48APN Knurów2 : 3Rodło Opole
3616:00UKP Zielona Góra4 : 1Piast Jawor
3716:12Gryf Świdnica3 : 1 Olympic Wrocław
3816:24KGHM Zagłębie Lubin
2:2(3:2) Chojnik Jelenia Góra

 

Klasyfikacja końcowa

  1. Zagłębie Lubin
  2. Chojnik Jelenia Góra
  3. Gryf Świdnica
  4. Olympic Wrocław
  5. UKP Zielona Góra
  6. Piast Jawor
  7. Rodło Opole
  8. APN Knurów
  9. Javoria Jawor
  10. AKS Strzegom
  11. Nysa Kłodzko
  12. Karkonosze Jelenia Góra

 

Wyróżnienia indywidualne

  • Najlepszy Bramkarz: Jakub Wojtasz - Chojnik Jelenia Góra
  • Najlepszy Zawodnik: Sztylka Kacper- Olympic Wrocław
  • Król Strzelców Turnieju: Jakub Szabłowski - Zagłębie Lubin

 

Klasyfikacja strzelców

LP.Imię i nazwiskoDrużynaNrBramki
1Sztylka KacperOlympic Wrocław1910
2Szabłowski  JakubZagłębie Lubin1910
3Marcel RegułaJTS Piast Jawor107
4Cisek DominikZagłębie Lubin156
5Safian JakubGryf Świdnica56
6Lachowicz RadosławRodło Opole175
7Lipok PatrykRodło Opole75
8Kwieciński MaksymilianOlympic Wrocław165
9Graczyk DawidOlympic Wrocław85
10Górka MarcinJavoria Jawor105
11Taratuta PatrykGryf Świdnica35
12GerstensteinOskarChojnik J. Góra25
13Dudek DominikAPN Knurów175
14Lignar AntekZagłębie Lubin184
15Szkliński SzymonRodło Opole94
16Mikołaj BartoszewiczUKP Zielona Góra73
17Żelezny RadosławOlympic Wrocław13
18Niemczyk WiktorOlympic Wrocław103
19Samuel MiłoszNysa Kłodzko403
20Andrzej BolestaJTS Piast Jawor73
21Kolik SolianJavoria Jawor73
22Lipiński HubertGryf Świdnica143
23Cybruch OskarGryf Świdnica73
24Sowiecki FabianZagłębie Lubin162
25Kostyszak KonradZagłębie Lubin202
26Antek AbramowiczUKP Zielona Góra52
27Łukasz TumalaUKP Zielona Góra102
28Mariusz SzmigielUKP Zielona Góra112
29Adamik KacperOlympic Wrocław92
30Skrzypczyk MaciejNysa Kłodzko152
31Szymon LechJTS Piast Jawor62
32Jakub KaczembaJTS Piast Jawor82
33Dusza PawełJavoria Jawor62
34Chrzastowski WiktorGryf Świdnica62
35Guzior OskarAPN Knurów152
36Bogdanko PatrykAPN Knurów102
37Chęcik AlanAKS Strzegom72
38Żmijewski OliwierAKS Strzegom102
39Doroszko JanekZagłębie Lubin211
40Kajetan LehmanUKP Zielona Góra81
41Olek KifertUKP Zielona Góra161
42Pietrzak JanRodło Opole61
43Cichosz MateuszOlympic Wrocław21
44Kołoszyc IgorNysa Kłodzko441
45Białek JakubJavoria Jawor111
46Paliński PatrykGryf Świdnica151
47Dadas FilipGryf Świdnica41
48Spiż NikodemChojnik J. Góra41
49Janiszewski JasiekChojnik J. Góra151
50Górniak DawidChojnik J. Góra271
51Pieczarka NatanAKS Strzegom161
52Lemański MikołajAKS Strzegom111
 
Silesian Winter CUP 2014
27 Grudnia U-8 rocznik 2006
GRUPA I GRUPA II
Gryf Świdnica AKS Strzegom
Chojnik Jelenia Góra Olympic Wrocław
Javoria Jawor KGHM Zagłębie Lubin
APN Knurów Karkonosze Jelenia Góra
UKP Zielona Góra Piast Jawor
Nysa Kłodzko Rodło Opole

Silesian Winter Cup 2014

Silesian Winter Cup 2014 U-8 dzień 1

Silesian Winter CUP 2014, dzień pierwszy, rozgrywki U8 Za nami pierwszy dzień piłkarskich emocji XI Turnieju Silesian Winter CUP 2014 w kategorii U8. Dwanaście zespołów podzielonych na dwie grupy w pierwszej fazie rozgrywek zmierzyły się w 10-cio minutowych meczach halowej piłki nożnej na hali świdnickiego OSIR przy ul. Galla Anonima w Świdnicy. Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów, pozostałe walczyły o kolejne miejsca w klasyfikacji końcowej zawodów. Niezwykła waleczność młodych piłkarzy sprawiła, iż pomimo zróżnicowanego poziomu poszczególnych drużyn, każdy mecz był ciekawym i pełnym emocji widowiskiem.

Silesian Winter Cup 2014 U-9 dzień 2

Silesian Winter CUP 2014, dzień drugi, rozgrywki U9. Nie zawiedli faworyci drugiego dnia Turnieju Silesian Winter CUP 2014 w kategorii U9. Wzorem swoich młodszych kolegów piłkarze KGHM Zagłębie Lubin stanęli ma najwyższym stopniu podium pokonując w finale bardzo dobrze dziś dysponowanych reprezentantów ziemi lubuskiej z UKP Zielona Góra. Gospodarze - Gryf Świdnica - zajęli trzecie miejsce przed ekipą Sparty Zabrze. Bardzo szybka i dynamiczna gra na boisku otoczonym bandami wymagająca od zawodników maksimum zaangażowania zagwarantowała ciekawe widowisko sportowe w każdym meczu od fazy grupowej aż do finałów. Zmagania piłkarskie urozmaicił, nagradzany gromkim aplauzem publiczności pokaz sportowców Świdnickiego Klubu Taekwondo Gryf Świdnica z mistrzem świata w tej dyscyplinie Jerzym Brzostowskim na czele.

Silesian Winter Cup 2014 U-10 dzień 3

Silesian Winter CUP 2014, dzień trzeci, rozgrywki U10. Trzeci dzień XI Turnieju halowej piłki nożnej Silesian Winter CUP 2014 był okazją do zaprezentowania i skonfrontowania swoich umiejętności z rówieśnikami dla piłkarzy w kategorii U10. Podobnie jak w poprzednich dniach dwanaście drużyn z całej Polski rywalizowało najpierw w rozgrywkach grupowych a następnie w meczach o miejsca w klasyfikacji. Aby utwierdzić w przekonaniu tych co wątpią, że piłka nożna jest najpiękniejszym ze sportów w przerwach pomiędzy poszczególnymi fazami rozgrywek kibice i piłkarze mieli okazję obejrzeć efektowne pokazy grup tanecznych - dziewcząt z Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy.

Silesian Winter Cup 2014 U-11 dzień 4

Silesian Winter CUP 2014, dzień czwarty rozgrywki U11. Mówi się, że do trzech razy sztuka, ale mówi się również że gra się do końca... Ta właśnie maksyma musiała przyświecać dziś ekipie Gryf Świdnica z trenerem Mariuszem Krupczakiem, która w czwartym dniu XI Turnieju Silesian Winter CUP 2014 po trzykrotnym brązie zdobywanym przez ich młodszych kolegów sięgnęła po najwyższe trofeum w swojej kategorii. Gryfiacy po niezwykle zaciętych i twardych spotkaniach pozostawili w tyle faworytów; Javorię Jawor (II miejsce), Górnik Wałbrzych (III miejsce), czy Zagłębie Lubin (IV miejsce). Druga drużyna Gryfa uplasowała się na miejscu piątym co przy tak obsadzonych zawodach również jest osiągnięciem nie do przecenienia. Emocje sportowe w przerwach studziły występy taneczne dziewcząt z grupy Czas z Młodzieżowego Domu Kultury. Lecz jeśli o energii można powiedzieć że nie zanika a tylko ulega przekształceniu to z emocjami było tu chyba podobnie...

Kogo zobaczymy w akcji

Zagłębie Lubin, KS Sparta Ziębice, UKP Zielona Góra, AP Żyradów, Rodło Opole, Olimpic Wrocław, Widok Skierniewice, AP Knurów, Chojnik Jelenia Góra, Jaworia Jawor, Orzeł Ząbkowice, AP Karkonosze, MKS Oława, Gryf  Świdnica, Górnik Nowe Miasto Wałbrzych, Orlik Kłoszko, AKS Strzegom, Piast Jawor, AKF Poznań, Piast Nowa Ruda, Chrobry Głogów.

Podział na grupy rozgrywkowe

KATEGORIA U8 - ROCZNIK 2006 I MŁODSI
HARMONOGRAM GIER
GRUPA IGRUPA II
Gryf ŚwidnicaAKS Strzegom
Chojnik Jelenia GóraOlimpic Wrocław
Javoria JaworKGHM Zagłębie Lubin
APN KnurówKarkonosze Jelenia Góra
UKP Zielona GóraPiast Jaworlogo_JTS_Jawor_100x100.png
Nysa KłodzkoRodło Opole
KATEGORIA U9 - ROCZNIK 2005 I MŁODSI
HARMONOGRAM GIER
GRUPA IGRUPA II
Gryf ŚwidnicaKGHM Zagłębie Lubin
Olimpic WrocławPiast Jaworlogo_JTS_Jawor_100x100.png
Rodło OpoleOrzeł Ząbkowice
Karkonosze Jelenia GóraGórnik Nowe Miasto Wałbrzych
Chrobry GłogówPolonia Wrocław 
Sparta ZabrzeUKP Zielona Góra
KATEGORIA U10 - ROCZNIK 2004 I MŁODSI
HARMONOGRAM GIER
GRUPA I GRUPA II
Gryf ŚwidnicaMKS Oława
AP Milicz Chojnik Jelenia Góra
Górnik Nowe Miasto WałbrzychPiast Nowa Ruda
AKF PoznańSparta Zabrze
Śląsk Wrocław Orlik Kłodzko
MKS Bielawianka BielawaKGHM Zagłębie Lubin
KATEGORIA U11 - ROCZNIK 2003 I MŁODSI
HARMONOGRAM GIER
GRUPA I GRUPA II
Gryf Świdnica I
Chojnik Jelenia Góra
KGHM Zagłębie LubinJavoria Jawor
Karkonosze Jelenia GóraMKS Bielawianka Bielawa 
Górnik Nowe Miasto WałbrzychMKP Wołów 
UKP Zielona GóraGórnik Wałbrzych
AP MiliczGryf Świdnica II
Silesian Cup
Atrakcje turystyczne
  • ŚWIDNICA

    Świdnica położona jest w południowej części województwa dolnośląskiego w powiecie świdnickim na Równinie Świdnickiej nad Bystrzycą. Leży na skraju Sudetów oraz Gór Wałbrzyskich na wysokości od 225 do 265,9 m n.p.m.

    WIĘCEJ
  • BAZA TURNIEJOWA

    Jesteśmy jednostka miejską, która zarządza obiektami sportowymi i turystycznymi na terenie Świdnicy. Współpracujemy z klubami sportowymi ze Świdnicy, a także spoza Naszego miasta.

    WIĘCEJ
  • ZAKWATEROWANIE

    UKS Gryf Świdnica organizuje zakwaterowanie na terenie Świdnicy i okolic dla  uczestników SIlesian Cup. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do komitetu Organizacyjnego. Oferujemy atrakcyjne ceny noclegów.

    WIĘCEJ
  • GASTRONOMIA

    Zapewniamy wyżywienie dla uczestnków turnieju Silesian Cup. Na terenie Świdnicy są atrakcyjne miejsca, gdzie mozna smacznie zjeść. Zapraszamy do kontaktu z Komtetem Organizacyjnym w celu uzyskania szczegółowych informacji.

    WIĘCEJ